Cholesterol

Milday

SEVERANKA s kavou to vobec nesuvisi, ja chlascem kavu uz 7 rokov v kuse, pol litra denne a ja mam zasa opacny problem, mne lekar kazal cholesterol zvysit, mam ho 3.1

Evulka

Dobre je aj uzivat nejaky doplnok vyzivy na znizenie cholesterolu, napriklad s nejakym vytazkom z pupalky. Je toho vela na trhu. Moja znama ta to vyriesila tak, ze si v lekarni kupila pomerne lacny pangamin s vytazkom s pupalkoveho oleja. Potrebovala doplnit vitamin B a plus nieco na cholesterol. Tak to skombinovala a vravi ze je to ok.

jatyon

podľa mojích skúsenosti, najúčinnejšou liečbou na znizenie cholesterolu je GOLDEN YACCA.
vyskúšajte ju.
chrapoun@zoznam.sk

Zuzanka

Severanka si na tom celkom dobre. Ja mam cholesterol 8, dodržujem, co uviedol jatuon na tejto stranke, cvičim jogu a nejde to dolu. Kto mi prosim seriozne poradi, čo ešte mam robiť preto, aby cholesterol klesol na hodnotu 4. Spôsobuje mi velke problemy. Neviem si rady.

jatuon

zásady:
Pohyb je základ života.
.
.
nejest:
vaječný žĺtok, tučné mäso, vnútornosti zvierat; čokoláda, cukor skrytý, či biely či hnedý; maslo a plnotučné syry;
.
.
jest:
mak, vlašské orechy, mandle, lieskovce, pistácie
(len tu pozor na nadmerné požívanie – energetická bomba!);
kvalitné rastlinné oleje
(tuk užívať len v najprirodzenejšej podobe – napr. olej vo fľaši, v krabičkách, nie stužené pokrmové tuky);
celozrné pečivo a chlieb ako náhrada za biele pečivo;
zelenina: fazuľa, hrach, šošovica, rajčiny, cvikla, kyslá kapusta, uhorky (hlavne čerstvé), zemiaky, špenát, cibuľa a náš starý, osvedčený známy - cesnak.
ovocie: pomaranče, citrusové plody, broskyne, datle, jablká.
Slivky v akejkoľvek podobe. Tie pomáhajú všeobecne pri problémoch krvného obehu, reumatizme, dne, ľadvinových a pečeňových problémoch.
mäkké syry, netučný tvaroh, bielka z vajíčok;
chudé mäso napr. kuracie, ale aj teľacie, zajačie, ryby – hlavne morské, rybí olej;
konopný a slnečnicový olej panenský sú ideálnym liečivom vďaka obsahu nenasýtených kyselín;
čaj: Čistenie krvi, čaj Cievy, čaj Cholesterol – zmesi bylín napomáhajúcich pri prevencii problému;
pre duše labužníkov – šťava z tmavého hrozna aj vo forme kvalitného červeného vína
(ale tiež s mierou – jeden pohárik denne maximálne);
korenie šafrán - korenie pre srdce a posiľuje jeho „otvorenie“ svetu nielen fyzicky, ale aj psychicky