Vyrázky po holení

Príspevok v téme: Vyrázky po holení
alexxxa

ahoj.neviete mi poradit nieeco na vyrazky po holení?vyhadzem sa za kazdym hlavne v oblasti bikín.Ziletku vymienam po kazdom holení a pouzívam aj penu na holenie.Zvyknem si davat aj detsky zasyp ale ani to nepomaha :(skusala som aj depilaciu ale chlpky zacali zarastat a vysledok bol este horsí..prosim dajte nejake rady dakujem

lovesr

tak s týmto ti moc neviem poradit dufam ze sa niekto najde ochotní vam pomoct ja som ten problem mala ale preslo to same

vada

myslizte ze keby si najdem chlapca vadili by mu moje vyrážky? alebo to ze mam viac chlpaty chrbat a telo ako ma byt? mala som krasnych chlapcov vsetci sa ma pýtaju ze prečo... ale ja proste chýba mi sebavedomost a vzdy poviem nie bojim sa toho ze keby ma nechal tak by to o mne hovoril a tak :( lebo niektorý chalani su svine v našom meste:( a bojim sa ze to bude ten nesprávny :(

jupíííí

Takže ja by som taktiež potrebovala taku pomoc.... holim sa tiez v oblasti bikín a tam su vyražky stale zasyp je premna nič... aa este na zadočku sa mi tiez robia vyrazky ked sa oholím takze wrr :( :( a na nohách použivam depilátor a chĺpky mi zarastaju ? pomôze mi nato ten krem proti zarastaniu chĺpok od veet ?? a ten Sudokrem si mam pýtak kde v lekarni ? a tak priblizne kolko stojí ?:( prosim odpiste mi aspon niekto

July

ahoj :-)
Aj ja som s tym mavala problem. Kup si v lekarni zinkovu mast. Ale nie tu v tube, ale taku co vyrabaju v lekarni. Je za tym troska viac zhanacky, ale vydrzi to dlho a stoji to par korun. Po kazdom holeni si to aplikuj. Pouzivala som to tak asi pol roka a teraz ju uz vobec nepotrebujem. ;-)