.............pohlavny sex a krv....

x......x

zlatka m : JEDNO JE ISTE CIM MENSIE TM LEPSIE ALE ZASA VELMI MALE NIE TAKZE CO SA TYKA TVOJHO VZRUSENIA JE TO OK PRETOZE VELKE VECI NEVZRUSIA TO IBA MYSLIM LAHKE ZENY VIES AKO TO MYSLIM TAKZE TO JE OK A AKO MAS TY VZRUSIT JEHO ??? NO ASI TAKTO AKO SA TO PACI MNE JE TO OK A NAMNA TO ZABERA KED TA PALCUJE TAK SI HO PEKNE KSEBE PRITLAS BOZKAVAJTE SA A DOVOL MU VSETKO CO CHALAN CHCE A HLAVNE HO HLADKAJ PO CHRBTE PO BRUCHU A POTOM NIZSIE ... A BUDE VSETKO OK TREPBA LEN TROSKU VYNALEZAVOSTI ALE AJ TAK SI MYSLIM ZE SI ZACALA TROSKU PRISKORO ALE JE TO VASA VEC TAKZE JE TO OK DRZIM PRSTEKY A VELA POZITKU PA

apo king

som chalan a nemam babu ...ale kazdy den sa robim ale ze vraj kym castejsie sa budem robit tak tym rychlejsie sa spravim pri babe ...je to pravda ??ak hej taj co mam robit ked ma ziadna nece???

zlatka m

som baba mam 13rokov...a mam chalana ktory ma kazdy den prstuje a ma male prsty ale spravi ma ...ale on sa malokedy spravi aj ked ho drazdim dlhsie ale ete sme spolu nespali..poradte mi pls ako ho mam spravit??

luky

no ja mam podobny problem, ked som dlhsie s holkou a hoci nedojde k sexu, ale je tu mazlenie, drazdenie a pod, jednoducho som nadrzany cely cas a potom ma spravila rukou tak to boplo tiez cervene..este aj na druhy den..ale potom ked dlhsie nic extra, tak vsetko vpohode..a tak dookola...bol som za tym aj s urologom, ten mi povedal, ze je vsetko OK..no a jeden clovek tuna mi poradil vacsiu hygienu, pit urologicky caj, mat ho v teple a a hlavne sa teplo obliekat-oblicky. Popripade k tej hygiene som na nete trocha hladal, s hygienou dost pomoze obriezka..zatials om si ju nedal ale uvazujem nad tym..jednako zvysit hygienu nikdy nieje na skodu a po druhe vraj potom ked to tam trocha stvrdne tak si lepsi milenec:) - dlhsie vydrzis

milusinka

ahoj kdesi som pocula, ze ak to robite velmi casto a hlavne hned za sebou tak sa Ti spermie netvoria a uz striekas krvou, skus sa opytat lekara....

jojo

isto musis k lekarovi, krv tam nema co robit! mas asi nejaky zapal, ci nieco ine.. to nie je normalne.. byt tebou uz danvo s tym nieco robim..
pre haliganda- heh, ked to mas rada drasticky sa necuduj, moja baba to nekedy tak stale chce ze az ju ma zodratu a tecie jej svetla krv, no a potom ju pekne boli.. co uz ked ma rada drastiku :)
a vsimaj si co komu pises, chalan nema kramy :D

haliganda

Ahoj, ja som mala to iste, no stalo sa mi to 2 krat, 1x to bolo tak trosku krvy, no druhy x, to bolo ovela viac. Riadne som sa prelakla, utekala som na pohotovost. Doktor mi povedal, ze to nic nie je, ze som v poriadku. Nevedel mi presne povedat co sa to stalo. Povedal, ze ak by sa to opakovalo, mam zas prist. Urcite chod aspon na sono.! Ale z menstruaciou to nic nema....