Co mi moze byt?

Príspevok v téme: Co mi moze byt?
July

Ahojte. V stredu som bola u zubarky kde mi robili dlhsi zakrok(3 hodiny otvorene usta) a na druhy den ma priserne zacalo boliet hrdlo, co je asi po tom pochopitelne. Za 2 dni som sa cajmi a lezanim zbavila bolesti. Vcera mi zacala este nadcha a dostala som kramy. A dnes, vlastne uz v noci zacali neskutocne hnacky. Take vodnate. A mam pocit akoby som mala zalahnute v usiach. Neudrzim v sebe moc jedleho. A kombinacia kramov a hnaciek ma skoro zabija. Som smadna ale potom hned bezim na vecko. Co je to so mnou?

July

ozaj. Matovy caj je vhodny, alebo nie? Priatel ma brzdi, ze zrychluje metabolizmus.. tak neviem ci sa odporuca pri hnackach

farmaceutka1

July, aj keby to bolo nieco ine ako viroza (a ta moze byt aj bez teplot), tak principy liecby su rovnake... To, co som napisala, plati pre hnacky vseobecne, pokial teda nie su sposobene inym zavaznym ochorenim ako napr.colitis ulceroza a pod, vtedy vyzaduju komplexnu liecbu.
To podnebie ta moze boliet po tom zakroku u zubara.
A bolo by velmi dobre kupit si elektrolytovy roztok v lekarni na vyrovnanie strat mineralov hnackami, su rozne druhy, napriklad sumivy Fluidex, alebo elektrolyty vo vreckach, poradia ti v lekarnach.

July

Myslis, ze brusna viroza? Uplne bez teplot? Nezvraciam, iba hnackujem. Pijem cierny caj po duskoch a je to stale rovnake :-(
kristina111> mavam hnacky, ale iba pred menstruaciou. Pocas nej uz nie. Ale teraz je to ine.. aj sa citim velmi zle.
A este som zabudla dodat, ze mam pocit akoby sa mi "zlievalo" horne podnebie.. je to bolestive. Mam pocit, ze mi pocas toho zubneho zakroku zaniesli nieco do GIT :-(

farmaceutka1

Asi mas brusnu virozu, daj si Hylak alebo nejake probiotika a Smectu a snaz sa popijat caj, proti hnacke je dobry Tormentan, alebo susene cucoriedkove listy. Popijaj po malych duskoch, lebo vacsie mnozstvo podrazdi zaludok a ty ho vyvratis.