Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prasacia chripka

Príspevok v téme: Prasacia chripka
bublifuk

Zdravim,
zakladam tuto temu, pretoze je to aktualne a zaujima ma ako to ludia u nas vnimaju, bojite sa prasacej chripky? A co si myslite o tom ze WHO vyhlasila piaty stupen ohrozenia prepuknutia pandemie? Podla mojho nazoru to prehanaju...
---------------------
Sekcia Prasacia chrípka A (H1N1) www.zdravie.sk
Prasacia chrípka – 10 vecí, ktoré by ste mali vedieť www.zdravie.sk
Prasacia chrípka - strucne popisana choroba - www.zdravie.sk

Peto T

uhlie: Alebo su aj ludia, ktori na rozdiel od Teba citali lekarsku literaturu.

Ucinok farmakologickych davok vitaminu C na virusove ochorenia je zdokumentovany a uspesne vyskusany na niekolkych desattisicoch pacientov.

Ale su aj ludia naivni, ktori si myslia, ze farmaceuticke firmy, ktore zarabaju miliardy rocne na neucinnych a riskantnych antivirotikach, budu kazdemu vesat na nos, ze sa to da urobit ucinnejsie, bezpecnejsie, a najma lacnejsie, a ze ich k tomu vobec nepotrebujeme...

RNG

Uhlie, v USA boli uz pred vyse 10 rokmi v niektorych mesteckach pokusne zavedene cipy do nechtov, kde ludia mohli chodit do obchodov, restauracii a podobne a nechat si precitat necht(cip) miesto platenia kartami alebo peniazmi.
Odvtedy su cipy natolko zmensene a zlacnene, ze ich pichaju vsetkym domacim zvieratam na identifikaciu, a to uz je pomaly tiez 10 rokov, ked s tym vysli. Takze tu vobec nehovorime o utopii ale o velmi moznej realite.
Dnes ma velka vacsina americanov napr telefony, ktore maju v sebe zabudovanu geolokaciu, takze ludia, co maju pristup do kontrol, mozu zistit lokaciu kohokolvel(tj jeho telefonu) s presnostou +_ 30 cm a sledovat pohyb toho telefonu po celom USA, alebo dokonca aj v zahranici.A ro aj vtedy, ked ho vypnes!!!
Uz davnejsie predavaju napr auta s lokatorom(On Star Service) kde je zabudovana vysielacka, prijmacka a geolokator, a nestoji to nic zakaznika.
A kto ma v rukach kontrolu, moze otvorit z dialky napr dvere auta, nastartovat alebo zhasnut motor a samozrejme pozna presne, kde sa auto nachadza kedykolvek.
Takze tu vobec nehovorime o utopii ale dnesnom stave technologie.
Zobudte, sa a nedajte sa ucicikat tvrdenim, ze to nejde alebo ze je to pridrahe alebo neprakticke. Dnes je to mozne, realne a vobec nie pridrahe. A jedine, kto to moze zastavit su masy,(tj informovane masy) ktore sa nechcu dat takto kontrolovat a pripadne kontrolormi aj viacmenej zotrocit.
Ja som moju vysielacku v aute neregistroval, antenu som odmontoval a hoci sa neda z auta odpojit(svine to zapojili tak, ze ked k tomu prerusim droty na napajanie z baterie, zablokuje mi to vsetky funkcie v aute). Ale odmontovanim anteny a danim na nu medenny pliesok som aspon natolko zoslabil signal ze ma asi uz nemozu kontrolovat.
A mobilny telefon drzim doma na policke s vybratou bateriou a v kovovej krabici(faradayova klietka) a vlozim ju don len vtedy, ked potrebujem mat so sebou telefon na dlhsich cestach autom, ked chcem zostat v kontakte, co sa stane snad raz za mesiac

RNG

Uhlie, v USA boli uz pred vyse 10 rokmi v niektorych mesteckach pokusne zavedene cipy do nechtov, kde ludia mohli chodit do obchodov, restauracii a podobne a nechat si precitat necht(cip) miesto platenia kartami alebo peniazmi.
Odvtedy su cipy natolko zmensene a zlacnene, ze ich pichaju vsetkym domacim zvieratam na identifikaciu, a to uz je pomaly tiez 10 rokov, ked s tym vysli. Takze tu vobec nehovorime o utopii ale o velmi moznej realite.
Dnes ma velka vacsina americanov napr telefony, ktore maju v sebe zabudovanu geolokaciu, takze ludia, co maju pristup do kontrol, mozu zistit lokaciu kohokolvel(tj jeho telefonu) s presnostou +_ 30 cm a sledovat pohyb toho telefonu po celom USA, alebo dokonca aj v zahranici.A ro aj vtedy, ked ho vypnes!!!
Uz davnejsie predavaju napr auta s lokatorom(On Star Service) kde je zabudovana vysielacka, prijmacka a geolokator, a nestoji to nic zakaznika.
A kto ma v rukach kontrolu, moze otvorit z dialky napr dvere auta, nastartovat alebo zhasnut motor a samozrejme pozna presne, kde sa auto nachadza kedykolvek.
Takze tu vobec nehovorime o utopii ale dnesnom stave technologie.
Zobudte, sa a nedajte sa ucicikat tvrdenim, ze to nejde alebo ze je to pridrahe alebo neprakticke. Dnes je to mozne, realne a vobec nie pridrahe. A jedine, kto to moze zastavit su masy,(tj informovane masy) ktore sa nechcu dat takto kontrolovat a pripadne kontrolormi aj viacmenej zotrocit.
Ja som moju vysielacku v aute neregistroval, antenu som odmontoval a hoci sa neda z auta odpojit(svine to zapojili tak, ze ked k tomu prerusim droty na napajanie z baterie, zablokuje mi to vsetky funkcie v aute). Ale odmontovanim anteny a danim na nu medenny pliesok som aspon natolko zoslabil signal ze ma asi uz nemozu kontrolovat.
A mobilny telefon drzim doma na policke s vybratou bateriou a v kovovej krabici(faradayova klietka) a vlozim ju don len vtedy, ked potrebujem mat so sebou telefon na dlhsich cestach autom, ked chcem zostat v kontakte, co sa stane snad raz za mesiac

riate

uhlie ked niekto na teba kychne a tvoje telo dany bacil (virus) nepozna, tak ochories, aj ked si do ust vysypes 30 cecok.

uhlie

Tak to je uz aj na mna dost. Take kraviny som uz dlho necital. Esteze existuju megadavky vitaminu C, ktore vsetkych spolahlivo ochrania.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prasacia chripka - Fórum - ZDRAVIE.sk