Prasacia chripka

Príspevok v téme: Prasacia chripka
bublifuk

Zdravim,
zakladam tuto temu, pretoze je to aktualne a zaujima ma ako to ludia u nas vnimaju, bojite sa prasacej chripky? A co si myslite o tom ze WHO vyhlasila piaty stupen ohrozenia prepuknutia pandemie? Podla mojho nazoru to prehanaju...
---------------------
Sekcia Prasacia chrípka A (H1N1) www.zdravie.sk
Prasacia chrípka – 10 vecí, ktoré by ste mali vedieť www.zdravie.sk
Prasacia chrípka - strucne popisana choroba - www.zdravie.sk

RNG

bob, ani nestras s inymi vecami, samotna vakcina tak slabo preskusana a nanucovana nasilu na celu populaciu, bez moznosti mas sa vobec vyjadrit je dostatocne na obavy!.

bob1

Vieš, o prachy ide až v prvom rade....štátne ojednávky na pol alebo celú miliardu vakcín firmu Baxter určite potešia a poriadne vycucne štátne zdravotné poisťovne... a pri aplikácii sa okrem parádneho balíka ľahko zarobených legálnych prachov dajú vyskúšať vo veľkom a zadara napr. nanočastice, mikro-biočipy a podobné utajené neskutočnosti.
Ak chceš trocha nahliadnuť do skutočného fungovania týchto zárobkových a iných činností, pozri si pár netradičných video-dokumentov na na www.mustwatch.cz Bob

karioll2

piaty stupen znamena iba to ze sa siri bez kontroly a uz se nepocitaju jednotlive pripady.problem je v tom,ze klasicka chripka napada horne dychacie cesty a v pripade komplikacii sa vyvinoe bakterialna infekcia v zmysle zapalu pluc a pod.ale prasacia ide hned na dolne dychacie cesty,cize chronicky chory clovek,ktory ma problem sam zo sebou,ma naozaj vazny problem

RNG

nechka, cim viac su ludia takto manipulovani, tym horsie je pre nich a lepsie pre tu "novu svetovu slachtu"
Kapitalizmus a demokracia je takto postupne nahradzovana a tak ako ludia bojovali proti feudalnej nadvlade budu zrejme muset bojovat proti tejto nadvlade.
Proces sa uz zacal a su rozne demonstracie v USA(Tea parties a ine), proti zvoli vlady, proti bezohladnej globalizacii, proti podvodom, ktore robia a proti okliestovaniu slobod, ktorych sa na rozkaz tej novej slachty dopustaju.
Dufam ze do par rokov ro vyrastier na take hnutie, ktore tych skorumpovanych politickych prisluhovacov nahradi ludmi, ktori budu robit svoju pracu ako obrancovia zaujmov naroda povacsine.
Hovorim povacsine, lebo nie som tak naivny, aby som si myslel, ze sa tam dostanu len "anjeli" a nie bezni politici. Ale stupen zneuzitia svojej moci a nezaujem o riesenie problemov aky je dnes, je neudrzatelny.

m_jocka

ahojte, z prasacej chripky by sa mal clovek podla vsetkeho vyliecit podobne ako z beznej chripky, viac info napr.
dnes.atlas.sk
ale aj inde sa docitate, staci si vygooglit, tak netreba zbytocne podliehat panike snad:)

nechka

RNG a keby to aj bola scheme, aky rozdiel by to robilo pre teba? Kasli na to a davaj na seba bacha. Spekulacie nemaju zmysel.