Korekcia usi

drozofila

dobry den! dal si niekto operovat usi v ustave lekarskej kozmetiky v bratislave u doktora dusana gubu? ako? ste spokojni? cela by som ist tam tak zhanam nejakych ludi, ktorych odoperoval. napiste prosim na mail. dakujem

odpoved

a este odkaz synovi, ze sa to ani tak neboli... ja si pamatam ze ked som sa prebrala, tak to trochu bolelo, ale vypytala som si nieco na bolest a odvtedy som viac nic necitila... vobec ma to nebolelo... mala som totiz silnu motivaciu ako na konci leta pojdem pekna s vycesanymi vlasmi na dovolenku a myslela viac nato ako na to, ci to bude boliet :) vela stastia

mamicka123

Velmi pekne vam dakujem za vase odpovede a nazory...pomohli ste nam s rozhodnutim...aj Filipovi...uz sa az tak neboji...tak skusim este zistit ci to poistovna preplati alebo zhanat peniazky..vdaka...drzte sa...

odpoved

mila mamicka123, niekde tuto operaciu preplacaju, len budes musiet ist so synom k psychologovi, kde mu psycholog len vypise papier, ze je to pre neho hendikep a podobne a v tomto pripade mu to poistovna preplati... v ziline v nemocnici to napriklad robia bezplatne, preplaca to poistovna... informuj sa vopred... prajem vela stastia...

misa77799

nech len ide ked trpi viem ake to je.aspon ze sa to da urobit aj u deti ja mam krivy nos a uz cakam len do 18 aby som mohla ist :( drzim palce

kerinka

Nie poistovna nic nehradi, je to esteticka operacia. To potom by hradila, aj plastiku nosa, prs a pod. Myslim ze take 2-3 tyzdne po operacii bude nosit nieco take ako celenku okolo usi, aby boli pekne tesne pri hlave, a aby sa dobre prirastli. Ja som na tom bola v septembri a tiez som chodila do skoly. Vsetci si to vsimli, a nic take iba sa ma pytali ze co mi to robili. A kedze som bola baba, tak ta celenka bola v pohode. Zelam synovi, aby ho to nebolelo, a aby to uz mal za sebov.

mamicka123

Dakujem...sa iste potesi...planujem ten zakrok cez prazdniny...v juli...aby v spetembri nastupil do skoly OK...kedze nosi dlhe vlasy terajsi spoluziaci nespozorovali jeho problem..v predchadzajucej skole sa mu posmievali...dufam ze bude moct prezit prazdniny v pohode...neviete ci korekciu musime hradit celu sumu? Pozerala som ze to stoji az 10.tis. Sk...poistovna nic nehradi?

kerinka

v 12 som bola na korekcii usi. Dnes mam 23. A vlasy som mala dlhe, a normalne som ich mala pocas rezania a aj pocas liecenia ran v gumicke.Rozhodne mu ich strihat nebudu.