Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antidepresiva ..ano alebo nie ??

face

Hmm...zeby malo pozornosti? Skus sa s nim porozpravat ty. Mozno to pojde zo zaciatko veeeeelmi veeelmi tazko, ale raz sa to musi predsa zlomit a povedat, co ho trapi. Nevies, ci mal priatelku a nahodou sa nerozisli? V tom moze byt vselico. Ak sa nebude chciet rozpravat s tebou, skus mu navrhnut rozhovor s niekym inym. Hlavne nech to v sebe nedusi. A ked aj to odmietne, tak to bude divne...

andrea111

netusim ..ako viem o nejakych veciach z minulosti co by ho mohli traumatizovat ale o jeho sucastnom zivote moc neviem ako ma 16 ale je ddost samostatny a proste ani ma len nenapadlo ze by mal nejake problemy

andrea111

ako on sa viac menej psychicky zrutil a odvtedy to je skoro 3 tyzdne je takito ..proste leva vide zo svojej izby skoro vobec nehovori proste nic

face

Myslela som to skor tak, ze on sa musi rozhodnut aky chce mat zivot. Bud bude neustale v depresii alebo nieco proti tomu podnikne a bude mat pekny zivot. Vies, obvykle ludia v depresii maju tendenciu sami vyhladat odbornu pomoc a nieco s tym robit. (to mi povedal odbornik)Hlavne treba zistit, preco sa tak citi a od toho sa odrazit.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

antidepresiva ..ano alebo nie ?? - Fórum - ZDRAVIE.sk