Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zvysit koncentraciu na niekolko hodin??pomozte!

house

Neucte sa detaily, naucte sa pohybovat v nejakej scheme,aby ste mali vseobecny prehlad o problematike, potom vzdy nieco ukecate .Komisia si viac Vazi obecny pohlad , ako nejake detaily.

mucko000

naozaj to netreba rozoberat uz, kazdy mame na to evidentne vl.nazor a pre mna za mna si s tym moze vymyvat mozgy kto chce...

law, tak ako sa ti dari v uceni? dodrzala si svoj zavazok od 18tej??

ja si rano opat privstanem, a zacnem makat dokym budem vladat.. snad sa nam to vyplati :-)

...........

a chces mi povedat ako ze hitler nespravil obrovsky kus prace (aj ked samozrejme ze negativnej ale to je jedno) proste ano mozem povedat aj hitlera lebo je clovek ktoreho z istych stranok treba obdivovat .....dokonale ovladal ludi bol skvely recnik dokazal udrzat totalnu absolutizmus a mysllim ze to by fetacka troska nedokazala
--- a jj spomenul som to ja bo chceli ste poradit neco na koncentraciu ja som poradil kazdy pozna vyhody a nevyhody a je na kazdom aby sa rozhodol takze nemame co riesit

kewin

Rozoberame to v prvom rade preto, lebo ty si s tym zacal..A bol by som velmi zvedavy na tych "uspesnych ludi" o ktorych hovoris..myslis takeho Hitlera? Hmmm, ten bol velmi uspesny..Hlavne pre spolocnost toho spravil vela..Ehm..

.....

uz som raz spominal ze nemam v plane nic propagovat ...a je jasne ze vsetko sa musi s mierov ..
a k tomu uceniu neviem ako ked vies co mas robit tak sa da vsetko
a by ste sa cudovalo kolko uspesnych ludi vdaci podobnym veciam za uspech ....ale je jasne ze clovek musi vediet co robi a musi si to ustrazit....ale toto do tejto temi nepatri tak naco to orzoberame

kewin

xthcx_boy, ty sa zobud preboha!
1. propagujes jedno z najvacsich chemickych svinstiev, ake kedy existuje!
2. na piku vznika silna psychicka zavislost, poznam dostatocne vela ludi, aby som vedel, ze to takto je! Raz mi kamos, ktory si to pichal rok povedal - "ak ta chut na teba pride v noci, si schopny ukradnut aj dodavku a predat ju len aby si mal na ciaru.."
..takze mi tu nehovor o nejakej nenavykovosti..Ty na to nemusis byt namotany, resp. o tom nemusis vediet, ale dalsich 99 ludom to dodrbe zivot...
3. Aj keby to zlepsovalo koncentraciu, co je podla mna totalna hovadina, kedze piko je viac "zivotabudic" nez prostriedok na koncentraciu, vymyje to autorovi mozog tak, ze si uz nebude vediet zapamatat ani ako sa vola..+ nehovoriac o flashbackoch, z ktorych sa vela "pikerov" zblazni, dodrbanych zubov, vyzore (vid. video na youtube "effects of crystal meth"), a mohol by som takto pokracovat do nekonecna..
A k teme - na koncentraciu pomaha celkom b-complex, šport, dobry spanok..

mucko000

kixx,
samozrejme v noci minim.7 hod spim, to je pre mna dolezite.. ale vies ked sa dlhe hodiny ucis tak ta koncentracia sa velmi znizi.. bohuzial...no zvladli to ini, musime aj my..

s tym pikom suhlasim.. ale zbytocne riesit.

kixx

no podla mna na to pomaha jedine dobry spanok a potom sa snazit cely den sustredit, lebo ked budete malo spat, tak to moc nepojde, tak si dajte aspon nejakych 7 hodin denne...
btw k tomu piku, ze to nie je navykove -hahaha- dobry vtip a ze to pomaha na ucenie este lepsi. budes sice hore, ale nic sa zmysluplne nenaucis...

xthcx_boy

ako ked ma clovek nejake problemi tak zvlada byt zavisly aj na zuvackach
ale ked je psychicky afyzicky v pohode tak je to len mala uzitocna pomoc
... a ako nehovorim ziadne rozpravky ako je dokazane ze to neni fyzicky navikova latka ... ale naco to vlastne riesime ?

mucko000

no boy, nic lepsie som neocakavala ze napises.. a tie reci ze to nie je navykove,poznam z rozpravania zavislakov tiez velmi dobre. Zacala s tym kamaratka a bohuzial dopadla velmi zle :(

a aj keby sa uz plazim unavou, tak si to nedam.. nic v zlom :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zvysit koncentraciu na niekolko hodin??pomozte! - Fórum - ZDRAVIE.sk