Ako zvysit koncentraciu na niekolko hodin??pomozte!

law

ja Tebe tiez drzim palce aj paste, uc sa ale denne si myslim, bezohladu na to, ci je to lahke al. tazke, a ze casu dost, to sa len tak zda, ahoj ja coffee to go ... study, too, good luck

mucko000

tak ja snad uz vtedy budem mat za tym.. ale o to viac musim zabrat teraz..
viem ze tvoja statnica musi byt velmi tazka, ked ide o pravo..drzim palce..

mucko000

a ktory je ten statnicovy? moj o necele dva tyzdne..zda sa ze dost casu, ale to denne potrebne rozlozenie uciva je hrozne..

law

jeden z dni je aj 5.5., nie je celkom sudny s velkym S, myslim tym, ze nie je este statnicovy, len taka postup.skuska, ale aj tak. Je pravda, ze po ranu sa najlepsie uci, ale mne to tak neda sa.

Ale nech je to uz cokolvek, nech sa prispievatel pico-pico-pico vyjadri, ze co to je vlastne ?

mucko000

law,
no ja zase nemozem takto navecer sa ucit..zacinam skoro rano a do poobedia..spanok je pre mna dolezity..aj tebe vela stastia prajem.. kedy mas ten "sudny den" ??
takze aj ja ostavam pri cajoch,kave,napojoch,guarane

mucko000

hej boy, ale my potrebujeme vazne poradit a nie sa pchat nejakymi psychotropnymi latkami, ktore povedu v konecnom dosledku k zlyhaniu..

law

neviem ako to zvladaju v skutocnosti ini, ale mnohi robia co ja, s tymi kavami, cajmi, guar.povzb.napojmi, konzumuju aj memoplusy tablety, ale tie odskusane nemam, tym ja neverim, skor sa riadim tym, co som v samom prvom prispevku popisala no a riadne zosustredit, predychavat, furt cisty vzduch okolo seba mat, klud, pokial sa da a verit si ze to dokazem, zvladnem, pozitivne mysliet a nerozptylovat sa inymi myslienkami, ja pomaly pojdem to aj tak urobit tieto kroky, a o 18zacnem, teda budem pokrac. v tom, co som uz popol.zacala a dufam, ze mi vydrz sily vydrzia do 00.00 s parpauzami, lebo musim, niet exitu, aj tebeMucko000 vela sil a energy prajem