Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapal SVALU - ramenny sval - HELP

Príspevok v téme: zapal SVALU - ramenny sval - HELP
edka

Uz sme vyskusali vsetko!!!
Mama prekonala chripku pred rokom a pol a vrazilo jej to do ramenneho svalu. Neudrzi nic tazke v ruke a neustale ju to boli.
Pravidelne chodi na obstreky, tyzdenne na masaz, nanasa si rozne maste, bylinky a nic nepomaha.
Sval ktory sa taha z ramena po lopatku ma tvrdy a ako skalu, ruka je malo ohybna! mama ma 52rokov.
prosim poradte, uz nevieme co ine vyskusat... thanks

Petronelka Nelka

Mam diagnozu M 75.9 co je poskodenie svalstva ramena.Mam ten isty problem .Vyse roka nelieceny.Vyzliect si tricko bolo pre mna priam nemozne, len obycajne ozmyvanie vlasov mi robilo problemy.Nebola som schopna zdvihnut ruku a o docahovani predmetov uz vobec nemohla byt rec.Mala som 32 ked sa mi v prievane poskodilo svalstvo presileneho ramena.Kazdy vecer pri lihani do postele som mala neskutocne bolesti.A pomohla mi jedina navsteva praktickeho lekara ktory hned zistil ,,ktora bije".Elektroliecba mi zabrala.Konecne som pocitila ulavu a uz mozem pracovat bez placu od bolesti a slzavych oci.Odporucam skusit .Lekar samozrejme bude lepsie vediet co s tym ale navrhnut nieje na skodu.Je to predsa len ruka ktoru clovek potrebuje na zivobitie nech uz sa zivi akokolvek.Zelam vam aby sa vam polepsilo tak ako mne a skore uzdravenie :)

baharty 123

ahojte, moja mama ma 33 rokov a ma strasne problemy s rukov. vlastne je to zapal, ktory ma od deltoveho svalu az po dvojhlavy ramenny sval. doktory jej vravia ze si tam ma davat lad. a vsak nepomaha to. dnes rano jej opuchla ruka a nemoze s nou vobec hybat.Nemoze sa ani ucesat, urobit si cop a uz vobec si nemoze urobit caj alebo kavu. pravidelne si ju natiera snehulkou a vseliakymi inymi mastami ci uz je to bylinkova alebo pepermintova. prosim pomozte jej! dakujeme :)

lxlx

nech skusi akupunkturu a saunovat to horuca sauna finska a na to schladit ladovou vodou aspon mesiac to tak robit plus strecovat to kazdy den z kremov naklofen diclofenakum len nie prilis ohrievat vylucil by som hrejive masti zalezi z coho to vzniklo bolo by potrebne spravit magneticku rezonanciu

alti

Ahoj,
jasne, ze tie vit. su len taka barlicka, mne pomaha. Skus mame povedat, ze tie zvysene davky su ucinne. Psychika vie zabrat. Suche teplo je napr. elektricka poduska, termofor, lavatherm, sucha /finska/ sauna. Asi by som neskusala vanove kupele. A co ta ELEKTROLIECBA? A nemohla by si ziadat kupelnu liecbu? TO by mohlo mat vysledok.

vlasta

edka,mali by ste pouzivat bioptron - zmiernuje bolest svalov a klbov, posilnuje svaly a zlepsuje pohyb,umoznuje rychlejsiu rekonvalescenciu pohyboveho aparatu, zlepsuje kvalitu tkaniva info t.c.0907669444

edka

dakujem vam za odpovede...
Shalvia, vsetky spominane kremy su uz odskusane.
Alternative: co myslis pod suchym teplom? mama si denne priklada ultracervene svetlo na prehriatie ruky.
Kupim jej horcik, aj B-komplex i ked si myslim ze to len s casti moze pomoct.
Vies ono to uz je rok a pol a sval je ako kamen, niekedy ma stavy ze nezdvihne alebo nezahne ruku dozadu.
Inak je ciperna zena , len toto ju dost ubija a je zufala- ma caste bolesti.

shalvia

ja by som puzila hrejivy krem kostihoj krem borievkovy krem aktiv krem bodyfres na zvysenie ucinku pridat kvapky31 liec. rastlin.ucinny je aj kupel pre telo asvaly

Alternativa

Skusali ste SUCHE teplo? A elektroliecbu? Mne pri takychto bolestivych stavoch so sedacim nervom /moze tam byt urcita paralela/ pomaha pravidelne par dni anopyrin 2-3x denne a vyssie davky B komplexu a horcika.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zapal SVALU - ramenny sval - HELP - Fórum - ZDRAVIE.sk