Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je normalne ked priatel pozera nahe zeny na nette??

katty192

a ešte som ju nedopila
ok, asi som za mantinelom, idem sa teda vzdialiť, prídem, keď sa upokojím, zatiaľ ahoj
:)

laskonka

No co, je to vrchol drzosti. Ale tuna predomnou prispevok je vystizny. Neviem, ci to pisala zena alebo chlap, ale vyborny napad. Skusim si to vyskusat, aj bez pritomnosti priatela..............

kadishon

odpoved pre:cica44410
ked to robi pri tebe najdi si na nete stranku,kdesu riadne ovisnute kokoty(penisy)........tak cum na ne a suchaj sa po klitaku..cau,daj vediet ci pomohlo..ahoj

cica44410

ja neviem co je stymi chlapmi..mne to strasne vadi ked sa pozera naine zenske tela ako moje...ma niekoho a on sa potrebuje este pozerat na nejake ine zeny//premna je to urazka...a ked to robi este naschval primne ked vie ze mi to prekaza a potom sa iba hadame lebo mu poviem moj nazor..

bublik

a co, ja sa tiez pozriem na pekneho chlapa, sice nie nahateho na nete, lebo to mi nic nehovori, ale ked ide nejaky okolo, tak co, nepozries sa? a neznamena to ze svojho partnera nemilujem alebo ze ho chcem hned podviest. jedine co nechapem je, ze pozera vyretusovane krasky na nete, mne to niekedy pride az smiesne ako je to vidno ze nie su skutocne. a tie umele pozy a dramaticke vyrazy v tvari... to mi pride fakt smiesne. inak by som to nebrala tragicky.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je normalne ked priatel pozera nahe zeny na nette?? - Fórum - ZDRAVIE.sk