VZTAH- VEKOVY ROZDIEL

plamienok

Ja v tom ziaden problem nevidim.To su iba take predsudky,ze muz starsi ako zena a podla mna je to o ludoch a nie o veku.Marek ten vek neries ak si s nou rozumies.Drzim paste.

Pidoo

ahojte,niako som sa dal zase dokopy zo starsou zenou,ale tento krat je tam osemnast rocny vekovy rozdiel. Vsetko bolo v pohodicke,rozumieme si,ale sex je taky iny. Neviem sa pri nej uvolnit a ked mam pravdu napisat,ani ma moc nevzrusuje. Co mam s tym robit?

funny

čo ja viem, môj manžel je o 5 rokov mladší, ja mám 28. a ženil sa ked mal 21 :-DD dobrovoľne podotýkam :-DD
vek, nevek, ide o to čo máš v hlave, a dotyčná druhá osoba. ak slamu, tak darmo, klapať to nebude ani keby si veľmi chcel.

rofl

niektore 50 rocne vyzeraju lepsie ako 20-tnicky. a tam urcite nejde o fyz. vzhlad v takom vztahu ale o nieco uplne ine....

:-Pbebe

ak ti nevadi ze ako 34 rocny budes chodis s 50tnickou....:D podla mna si najdes potom mladsiu... a jej zlomis iba srdce...

rony26

diky rofl za nadej co si mi dal v poslednej vete...ja by som ani nepovedal, ze som na starsie alebo, ze mi viac pasuju...proste stalo sa mi to teraz s konkretnou babou a je tam 1 a pol rocny rozdiel...mne ani vobec neprislo, ze by to mohol byt problem, no ale bol a je...a dobre si to napisal, cely ten postup, mne to rozum tiez vravi, lenze momentalne ju nedokazem pustit z hlavy...takze som vo faze kedy sa este stale snazim presviedcat

rofl

rony26: no presne to som chcel napisat, len sa mi to nechcelo rozvadzat az takto. ale na druhej strane, nemozes ich za to obvinovat, ze chcu mat starsieho. proste nasilu ta nemoze mat rada. a sam uznaj, ze by si to ani nechcel. ci nebodaj ano? mne sa tiez skor pacia starsie. a ak by bol moj vek pre nu prekazkou, tak by som sa ju snazil presvedcit o opaku. ak by nezabralo, no bohuzial. ved nie je jedina zena. a naco sa zbytocne trapit. treba sa pokusit zabudnut a zivot ide dalej.

PS: nas, co nam starsie viac pasuju ako mladsie, moze tesit fakt, ze pocet zien, ktore nerobia z toho vedu, ze si mladsi, neustale stupa.

rony26

to zmyslanie, ze muz musi byt starsi, vychadza z myslienky, ze len starsi muz sa vie o zenu postarat, zabezpecit ju, je skusenejsi a zena sa pri nom citi bezpecnejsie a este k tomu je to predsa tak zauzivane, ze muz ma byt starsi tak naco experimentovat...asi tak to vidim...no lenze ako sa tu uz pisalo, doba je ina a ja by som vek urcite nekladol na prve miesta co sa dolezitosti tyka...aj ked uprimne povedane nejake vekove extremy neuznavam a do toho by som ani nesiel...ale par rokov hore dole predsa nemoze byt problem...lenze niektore zeny uz len z principu odmietaju mladsich, aj keby islo len o minimalny rozdiel...a to sa mi zda dost nefer, ze na zaklade veku niekto nedostane ani sancu

rofl

kakao: vysvetlím ti to asi takto. niektoré ženy proste potrebujú opateru, tak si myslia, že vzťah môžu mať jedine so starším mužom. našťastie, dnes je doba, kedy si muži aj ženy uvedomujú, že peniaze nie su vo vzťahu to najdôležitejšie a vek je len banalita.

kakao

vera23 a to si ako dosla nato ze aj keby bola zena od muza starsia len o 3 roky tak to nevide??! nejaka svetoborna nie? ja som o 2 roky starsia od svojho a lepsie to nemoze byt a ja poznam vela takych co maju mladsie partnerky a nevyslo im to.... a vela tich co maju starsie a zili stastne az do smrti :D