VZTAH- VEKOVY ROZDIEL

alz-bee

Aj moj brat si stale starsie hlada :-)...a aj moja krstna je od manzela starsia...ja v tom problem nevidim. ked je vam spolu dobre, tak naco riesit, ze co bude o 10rokov? v prvom rade treba zit pre pritomnost...samozrejme ze je sanca, ze sa raz rozidete...ale ta sanca je pri kazdom vztahu, aj keby si chodil s 20-nickou...drzim vam palce:)

rony26

no mne to nemusis vysvetlovat, ja zdielam rovnaky nazor...ale ako to vysvetlit niekomu, kto ma v tomto smer klapky na ociach

Marek121

RONY26,podla mna vek v dnesnej dobe nehra vobec ziadnu rolu. A vztah je predsa uplne o niecom inom a nie o tom,ze ty si mladsi.

Marek121

technecium dakujem. Neostali sme spolu,lebo jej matka jej deno dene dohovarala,ze ju raz ajtak opustim a nech si najde niekoho starsieho. A trpela depresiami. A nechcel som si nehat znicit zivot. Tak nech teraz pocuva svoju matku,urcite jej zase nieco mudre poradi,hihi.

rony26

no niektore baby si fakt nevedia predstavit vztah s mladsim muzom...ja mam osobnu skusenost s babou ktora ma 26, ja o rok a pol menej...a predstavte si, ze je to neprekonatelny problem...som pre nu mlady...a neprekonatelny preto, lebo to nezmenim ani keby som sa rozkrajal...to nie je ako prestat pit alebo fajcit...a to jej zmyslanie vyplyva z toho, ze predtym mala asi o 5 rokov starsieho priatela...a ceresnicka na zaver: nechal ju, oklamal...tak sa pytam, fakt je vek tym hlavnym kriteriom stastneho vztahu?

xxxxxx

marek 121 hoci si takyto vztah uz mal, rozpadol sa. takze ako priklad nic moc.Neostali ste spolu...Dufam, ze ti to tentoraz teda vyjde.

vera23

aj ja poznam pripad, ked on neviem ci to malo byt stastie na starsie alebo nahoda, ale vacsinou chodil so strasimi...ale neslo to moc..ale ved, ked ju mas zatial rad, tak anco to menit..podla mna ona skor vycuva z avsho vztahu ako ty..ale tak nemas sa kam ponahlat..naprikadl ja by som velmi enchcela chalan ani o rok mladsieho..skor tak o 5 rokov starsieho, ako som aj mala, ale kazdy je iny

Marek121

A podla Teba by mohol fungovat vztah starsi muz a mladsia zena? Ja zase poznam priady ked im to moc neklapalo a ukoncili to a nebol to jeden pripad.

Marek121

Preco by to nemohlo fungovat. Mam za sebou trojrocny vztah o desat rokov starsou partnerkou a boli sme spolu tri roky z toho dva sme spolu byvali v jednej domacnosti a o vsetko sa starali spolu. Nie,nestudujem. Som normalne zamestnany a myslim si,ze aj slusne zarabam.Nic mi nechyba.