Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

biely suchy jazyk

RNG

Bielu jazyk znamena plesne v tele. To znamena alebo zla dieta (privela sacharidov) alebo znicena crevna kultura ci uz infekciou kandidy alebo antibiotikami
Probiotika a protikandidova dieta, pripadne aj oreganovy olej GSE a kokosovy olej su riesenia

hamik

co presnejšie znamena biely jazyk? aj ja mam biely jazyk ale asi tak cm od začiatko az po koniec sa mi to stupnuje to je to ? takze to mam aj ja ?

katicaaa

ja som mala biely jazyk ked som mala zapalene slepe crevo. mala som to viac tyzdnov, potom prisli bolesti a do 12 hodin som bola uz aj na operacke :) takze chod k lekarovy... a povedz svoje problemy lekarovi.

Mimi323

biely jazyk znamená, že máš v tele nejakú infekciu alebo pliesne. lekár ti dá tak akurát antibiotiká. Na to je dobré GSE, prípadne Citricidal.

kikčoka

Ahoj, niesom nejaký odborníkm, ale podľa toho čo píšeš, že sa zdravo stravuješ aj tak tak je to nejaké divné. Poradila by som ti chod za svojím doktorom a povedz mu o tom. PoDľa mňa je to nejaký príznak že niečo nieje v poriadku. Lepšie si zájsť teraz ako potom,keď môžeš mať nepriíjemné problémy. Želám všetko dobré....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

biely suchy jazyk - Fórum - ZDRAVIE.sk