co povedali priatelia, facebook

Príspevok v téme: co povedali priatelia, facebook
colokada

Vyzna sa z vas niekto vo facebooku? Je tam hra, co o vas povedali priatelia. Ako sa dostanem k tomu, aby som zistila, co o mojich priateloch povedal niekto iny? Je to velmi dolezite, ide o vela. Dalej by som rada vedela, ako mozem zverejnit fotky, aby ich mohli vidiet aj skoro vsetci priatelia priatelov okrem niektorych priatelov mojich priatelov? Dakujem.

cajik

To co kto o tebe povedal sa da zistit "akoze" tak,ze si robis tie testy (ked kliknes na "zisti kto co povedal"-alebo take nieco podobne)..ibaze za kazdy test mas 5 bodov a musis ich ziskat 60 napr,aby si si vedela pozriet JEDNU odpoved.Ale je to blbost,lebo mne ukazalo na niekoho ze nieco povedal,a ked som sa ho pytala,tak tvrdil ze on nikdy nic take nepovedal...takze tak...

a v tom albume-majolenkkka ma pravdu,akurat sa da spravit to,ze niektorych zo svojich PRIATELOV nastavis tak,ze si nebudu moct pozerat tie fotky. nastavenia/albumy..a tam to niekde je

colokada

To je velka skoda, ale co uz, mam totiz pocit, ze niekto ide po tom mojom, ale nemam konkretne dokazy. Ako by som sa tam mohla naburat, nie su na to nejake triky?

majolenkkka

to co o tvojich priateloch niekto povedal to sa nedozvies, jedine keby si sa im naburla na ucet. a pri fotkach, bud ti ich vidia LEN priatelia, alebo VSETCI priatelia a ich priatelia, alebo UPLNE vsetci....nedaju sa robit ziadne vynimky....