co si domysliet, velka....

cajik

KAMARATOM ?? takze on ju berie ako kamosku ? hmm tak neviem..alebo to neries vobec,ked ju berie ako kamosku,tak bud rada ze je dobrak,ze je k ludom mily,a ona nech sa zoziera sama :)

capka

Aj by som jej niekedy schuti nieco napisala, ale nemozem, lebo priatel vravi, ze ku kamaratom sa mame dobre chovat. Strasny dobrak, az je to niekedy na skodu. Trebalo by jej napisat nieco, aby som nebola ja ziarliva hysterka, ale aby ju to odradilo. Ale neviem co? Aj dnes mu napisala, ze jej uz 4 dni nic nenapisal a ona nevie, co ma robit. Nevadilo by mi, keby 400 rokov nic nenapisal.

zjuzjika

no co je to obycajna k.... a velka P...
uricite nechcel tym povedat ten dotyncy, ze je to obycajna dievcina a avelka haluzacka ....

capka

Ide o to, ze ta, o ktorej sa napisalo, ze je k..., mam pri nej pocit, ze ide po mojom frajerovi. Vid clanok opici sa po mne. Ona je teraz rozvedena a to mi napisala manzelka jej svagra, cize manzelka brata jej byvaleho manzela. To musi byt velmi zle, ze na nu nadava. Ved mohla nadavat aj na jej byvaleho manzela. Zazila som uz rozvody u znamych, ale vacsinou to prehrmelo, nikto nenadaval na nikoho. Uplne vsak s tou svagrinou suhlasim. Zboznujem tu zenu, ma moje sympatie.

rony26

alz-bee predbehla si ma :-)...ja som tu uz bol pred hodinou, ale nemal som odvahu to napisat...tak ale niekedy treba veci pomenovat pravymi menami :-)