Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

caste mocenie-psychologicky problem???

Príspevok v téme: caste mocenie-psychologicky problem???
monita22

Dobry den,
Prosim Vas skuste mi poradit. STrasne casto chodim na malu, uz je to asi 4 roky takto minimalne. Zaujimave je ze najma v podvecernych a vecernych hodinach. Kym lahem do postele musim sa ist min. 5-10x vycikat a ked uz konecne lezim v posteli este zo 5-8x vstanem znova. Je to ubijajuce. Snazila som sa neist, zadrźat, vraviet si,ze si to isto len nehaovaram a nic...DOst ma to obmedzuje. Prosim pordate mi.
Minuly rok mi po vysetreni mocu povedali ze je OK. Tak co mi teda je?
Dakujem

anonymkaxxx

mam taky isty problem, chodim na malu non stop,pijem tiez stale ale vypijem cca 2 dcl a po chvili ma tlaci na mechuri a cikam ako keby som liter vypila. moze na to vplyvat antikoncepcia?niekde som otom pocula ale neviem ci spravne zdroje.cukrovku asi nemam lebo pred dvoma rokmi som mala podobny problem a robili mi testy,vtedy som este nejedla antikonc.dakujem.

[zruseny12]

Typickým symptómom ochorenia hlavne pri diabetes typu 1 je veľký smäd, nadmerné vylučovanie moču, prudký hlad, svrbenie, pocit „ubitosti“ a náchylnosť na infekcie. Pri diabetes typu 2 môžu tieto symptómy chýbať, lebo ochorenie sa často začína pomaly a v mnohých prípadoch ostáva dlho nespozorované. Akútnou život ohrozujúcou situáciou je takzvaná Coma diabeticum, ktorá vzniká extrémne nízkymi hodnotami cukru v krvi, ako i hypoglykemický šok, pri ktorom príliš klesnú hodnoty cukru v krvi.

Aby sa zabránilo neskorším škodlivým účinkom, ktoré sú vyvolávané hlavne zmenami krvných ciev, je rozhodujúce starostlivé „nastavovanie“ cukru v krvi po celý život a dobré „zaškolenie“ diabetika. K takýmto neskorším škodlivým účinkom patrí srdcový infarkt, mozgová porážka, takzvaná diabetická noha, zmeny sietnice, ktoré môžu viesť k oslepnutiu, poruchy funkcie obličiek až po zlyhanie obličiek vyžadujúce si dialýzu, poruchy erekcie a poškodenie nervov, ktoré so sebou prináša celkovú poruchu senzibility.

Čítajte viac: primar.sme.sk

[zruseny12]

...necitala som prispevky,tak mozno niekto tu uz toto pisal,ale aj ked clovek ma CUKROVKU chodi casto na zachod...na malu potrebu...

prispr

ja mám podobný problém časté močenie počas celého dňa a aj noci, ale ja normálne vždy keď idem močiť tak aj tie minimálne 2 dcl. vody vymočím, čiže nie je to o tom, že chodím na záchodovú misu si posedieť a vycikám len dve kvapky, nie tak to nie je. ale zase v opačnom prípade, keď pijem menej vody automaticky aj menej močím, ale už sa mi tu objavujú pocity ako pálenie či rezanie počas močenia, čiže to časte močenie - prečisťovanie organizmu odplavuje zápal , tak to vyzerá aspoň u mna

mam2

Ahoj zena z Kosic, prepac, neviem, ako sa volas. Mohla by si mi napisat Tvoju emailovu adresu, lebo chcela by som sa Ta opytat ohladom vysetrenia, pri ktorom sa daju zistit vsetky choroby a liecia sa alternativnou medicinou.
Dakujem.

kukulienka22

ahoj monita22, veľmi dobre viem čo prežívaš, ja som na tom takisto mne tento stav trvá už asi rok a niečo, pochodila som neuveriteľné množstvo lekárov, od urologa, gyn dokonca som bola aj u psych.aj u liečiteľa, lebo ten kto tento stav nezažije tak sa nevie vcítiť do pocitov ktoré človek prežíva, ja viem že môj problém je teraz už len psychický, výsledky už mám dobré aj u gyn aj u urologa asi polroka som brala tabletky na zadržanie moča boli príšerne drahé no mala som z nich stále sucho v ústach čo je strašne lebo nevieš poriadne ani hovoriť nieto sa ešte bozkávať, a z mojich pekných vlasov mi urobili riedku zmes a čo bolo najhoršie mávala som z nich depresie, ktoré som potláčala liekmi na ukľudnenie, skrátka hrôza, teraz som už na tom relatívne dobre tie lieky som vysadila, a cítim sa omnoho lepšie aj ked to časté močenie mi relatívne ostalo, ja sa niekedy cítim ako hedikepovaná, pretože sa len tak voľne nejdem prejst ani po meste, všade musím chodiť autom a prvá myšlienka ktorá ma napadne keď niekam prídeme či je niekde wc, čo je zvláštne doma problém s močením nemám a počas noci spím a vydržím celú noc čiže u mňa je to o psychike, ja pevne verím že nám všetkým čo máme podobný problém podarí prekonať túto nazvem to chorobu, držte sa

lila21

mili pacienti:) dufam ze vam moja skusenost pomoze.)))
trpela som podobnymi vecami ako to opisujete a myslela som si ze sa asi zabijem. zacalo to takto, zrazu zo dna na den som zacala chodit casto na zachod. doslova asi 100x. nemohla som nikam ist, mala som vzdy pocit ze mi mechur praskne, no vymocila som len dve kvapky. samozrejme - moc ukazkovy, ziadne infekcie, bakterie ani mocove kamene. doktory si ma pohravali z obvodneho, gynekologickeho a urologickeho odelenia a ak by to trvalo este chvilu urcite by ma poslali aj na psychiatricke na ktore by som sa z tych strasnych dni prihlasila nakoniec mozno aj sama. kazdy ma vysetril ako kazdeho pacienta ale neukazal velke usilie skutocne hladat co je za tym problemom. CPALI MA ANTIBIOTIKAMI A CIM VSELICIM NA POSILNENIE MECHURA A NEVIEM CIM ESTE. BOLA SOM NA RENGENE A VSELIJAKYCH TESTOCH. az moja super obvodna. prisli sme na to ze napriklad stersom a tak SA Z TELA VYPLAVUJE SEROTONIN - TEN NEJAK POMAHA PRI TOM ABY SA VZRUCHY Z MOZGU DOSTALI MIECHOU NAPRIKLAD AJ DO MECHURA. AJ JE SEROTONINU MALO, TEN VZRUCH Z MECHURA NEPREJDE SPRAVNE A MOZOG NEDOSTANE SIGNAL ZE MECHUR JE PRAZNY A TAK VAS STALE NUTKA NA MOCENIE. pred tym som o antidepresivach nechcela ani pocut-ved niesom ziaden blazon nie? citim ze mi treba mocit, nevymyslam si to! VYSVETLILA MI VSAK ZE TA CAST MOZGU KTORA REGULUJE MOCENIE JE V TEJ ISTE KDE EMOCNOST A TAK BY SME MOHLI SKUSIT PREDPISAT ANTIDEPRESIVA KTORE TEN SEROTONIN OPAT ZVYSIA. bola som zufala a tak som suhlasila. nechala som si predpisat SERLIFT 100 A VERTE CI NIE TRVALO TO ASI LEN JEDEN DEN A BOLO PO TOM. FAKT SOM TOMU NEMOHLA VERIT.BRALA SOM TO ASI POLROKA AJ KED SA PISE ZE TO MA BYT 2 ROKY. KEDZE SOM V ZAHRANICI A TABLETKY MI NAHLE DOSLI VYSADILA SOM TO ZO DNA NA DEN. VELMI SOM SA BALA ZE SA TO VRATI ALE NIC. AZ DO TERAZ, A UZ JE TOMU ROK. BEZ WC VYDRZIM AJ 6 HOD,ALE TO BY SA NEMALO:))) DRZIM VAM VSETKYM PALCE, VIEM AKO TO TRAVUJE ZIVOT:)) A JA SOM VTEDY MATUROVALA. VERTE MI ZE VIEM O COM HOVORIM. DRZTE SA! A NAPISTE CI TONIEKOMU TIEZ POMOHLO PODLA MOJEJ RADY. PAAA! A NEVERTE NIKOMU KTO Z VAS CHCE UROBIT BLAZNA:)

.....

babuci, ja som z Košíc, ale tieto vyšetrenie sa robia po celom Slovensku. Možno o tom len nevieš. Mne to ponúkla jedna kamarátka, či nechcem vyskúšať. Vyšetrenie trvá 15 minút, pri ňom ti pomociu prístroja zistia všetky tvoje choroby a liečia alternatívnou medicínou. Ak by si chcela kontakt,napíš mi mail....odpíšem. Tento pán, ktorý robí túto diagnostiku chod po celom Slovensku, osobne so mnu bol na vyšetrení. Nevýhodou je cena liekov, ktorá je dosť vysoká (cena jedného od 200 - 2000 korún).

dobra vila

Hm, Monita, ja si nemyslim, ze je to psychika, pokial ako pises naozaj vycikavas aj ked ides na zachod opatovne. Ja som to iste inac!! Ale psychiku si v tomto smere naozaj nepripustam. Ja chodim na zachod fakt casto (aj ked idem niekde pomimo, hned mi chodi v hlave iba to, ze preboha, bude tam zachod?, kam pojdem na zachod?..atd). Takze ze autobusom na dovolenku? hahaaa, to by som radsej ani nesla, pokial by tam iba nebola toaleta, na ktoru by som mohla kazdu hodinu lietat. Ja takisto chodim najcastejsie vecer a v noci, inac pijem cely den, ale nemyslim, ze omnoho viac ako ostatni clenovia rodinky, v noci to mozno trocha prehanam, lebo akonahle sa vycikam, hned zliabem vodu, ale mne FEST treba na zachod chodi, AKONAHLE vypijem trochu vody a zo mna potom fakt ide...nie trochu, ale dost...!! Fakt nechapem... katastrofa...uz sa mi rehocu, nech si nosim plienky :-/

babuci

Odkial si vlastne ani nie to je potrebné vedieť ale kde si bol na vyšetrení?Máš adresu,meno alebo nejaký kontakt?Aké je to vyšetrenie??

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

caste mocenie-psychologicky problem??? - Fórum - ZDRAVIE.sk