vyskusal niekto SUNDEPIL?

janul_a

luliluli, kde si to kupila? mna to uz davnejsie zaujalo, na nejakych trhoch to mali, ale som to nekupila a teraz to nikde nemozem najst....

???

Baby, toto ma zaujalo! Trápim sa so žiletkami - nohy OK, ale bikiny - to je katastrofa.
Teplé vosky sú dobré len prvýraz - takže pokoj na slabý mesiac, potom treba čakať na dorastenie vhodnej dĺžky, čo sa v lete nedá.
Nikdy som o tom SUNDEPILE nepočula.
Pripomenulo mi to, ako pred rokmi muž aktívne dohliadal na tobogáne na deti. Keď sme išli z kupka, pozerám, mal na lýtkach lysiny. Normálne mu to spúšťanie zodralo chlpy. Žiadne popáleniny - len krásny hladká koža.
A ČO VIAC - nezarástlo mu to niekoľko rokov !!!

luliluli

Ahojte, no ked to mam popisat, su to take 2 drziaky jeden maly a druhy vacsi z gumy a na nich sa lepia take akoby smirglove papieriky,, ale je to uplne jemny, to su vlastne tie krystaliky, fakt to vyzera ako povrch jemneho pilnika a tym sa robia kruzive pohyby na kozi a chlpky su vazne po niekolkych sekundach prec a koza je hladucka. No a preto sada obsahuje 2 tie gumenne drziaky, je to vlastne taka plocha z gumy a na opacnej strane sa daju zasunut prsty aby sa to lepsie dalo drzat- princip ako niektore labutienky na puder, iste viete, co mam na mysli. No a ten vacsi je na nohy, ruky a mensi, tak sa vojde len jeden prst na pridrzanie, ten je na podpazusie, oblast bikin, tvare, ak niekto potrebuje. Je to fakt trosku narocnejsie na cas, ale ta hladucka pokozka a podla mna obrovske plus, ziadne vyrazky v oblasto bikin. Len si na to vyhradte cas a iste budete spokojne :-) Ja uz mam objednanu aj druhu sadu. A este snad vas bude zaujimat ze sada obsahuje tie 2 gumenne drziaky a po 5 nastavcov, tych,,smirglov,, na kazdy nastavec. Tie smirgle su lepiace, aby drzali na tej gume. Tak snad ste to z mojho vysvetlenia pochopili :-D

mel6662

Znie to zaujimavo.Citala som o tom dnes ale neviem ci je to pravda.Ak to niekto skusal,ako dlho budu nohy hladke??