Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ponížil ma pred ľudmi a nereaguje

Príspevok v téme: Ponížil ma pred ľudmi a nereaguje
darkness936

Mali sme krásne vymyslený plán na víkend. Vsetko bolo Ok...Vsak to bol moj kamos. Lenže potom ma zrazu ponízil....Pred ludmi, pred mojimi kamarátmi a hrozne zranil moje city... Cítim sa tak trpko....a teraz ani nereaguje na to čo mu hovorím....uplne ma ignoruje.... Ja už vážne neviem čo mám robiť....najradsej by som sa zabila...ale to nemozem.... Nie, niesom nijaká 14 ale mám 19 rokov. Ja vázne neviem co mám robiť.

Catrina

Mna moj bejvaly tiez strapnoval, on to mozno ani nemyslel zle, ale on bol taky nepodareny typ. Trebars vypraval pred spolubyvajucim ze som tam nieco nechala na stole a nedolozila si to, ale aj horsie ma strapnoval, co sem ani pisat nechcem.

Catrina

Pocuj, podla toho co pises je ten tvoj kamarat nevyzrety. S nim by bol aj vztah onicom, lebo by ti nedokazal dat to, co si ty zasluzis, co si kazda baba zasluzi. Viem, ze je to tazke, ale vykasli sa na neho. Randi s inymi, len tak nezavazne, raz sa ti niekto zapaci a snad uz bude zrely.

jaja:)

Mozno sa hanbi pred ostatnymi ze ta ma rad...mozno ta ma rad ale sa za to co k tebe citi pred nimi zle tak sa hra ze ta nema rad....ja to poznam...

darkness936

Ja neviem co si mám o tom mysliet.....prosto raz je ku mne milý a raz hrubý..... neviem.... som z neho zmatená...

darkness936

Ja neviem.....proste dnes mi volal či to stretko platí a sme sa dohodli na neurčito.... Neviem čo si mám o tom myslieť asi som na vine len ja.... :-(

miro.83

darkness936: To znamena jedine kasle na teba a ak sa mu budes podlizovat tak to len zhorsis. Clovek nemoze mat vsetko co chce.

darkness936

Lenže ja ho totiž milujem ak mám byť presná....a je to ťažké, veľmi ťažké....pretože on to vôbec necíti a ani nebude, a práve dnes som písala svojej kamoške že ho mám tak rada a on...proste si to prečítal a ...potom ma ponížil....tak ako nikdz...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ponížil ma pred ľudmi a nereaguje - Fórum - ZDRAVIE.sk