PROBLEMOVE OSMICKY,AKY STOMATOCHIRURG JE DOBRY??

ddxxww

Mne vybral jednu dolnú ležatú osmičku MUDr. Pintér. Pracuje v Zemnom blízko Nových Zámkov. Tel. č.: 035 64 76 133

titi...

MUDr.Pintér ku nám chodí na dedinu dvakrát do týždna zubnu chirurgiu robiť.Ja chodím k zubárke do Zámkov.Tri týždne budu tomu,v piatok bola som u svojej zubárky.Upozornila ma ,skusi liečiť no ked sa mi neuľaví nech sa zastavím na pohotovosti.V sobotu som sa trápila,v nedelu som išla.Služil tam doktor Pintér.Som sa potešila,no na pohotovosti mi nevytrhol zub,aj on mi len ošetril.Mnoho ľudí chodí k nemu.Chvália ho.No mne tá päťka aj šestka tam ostali a trápila som sa s tým do pondeľka.Aj mne potrebuju odstrániť jednu osmičku,uvažujem možno pôjdem za tým doktorom,ked sa mi tie rany zahoja z druhej strany uplne.

borovica

Čítala som a našla na internete, že v narkóze robia zuby v Hlohovci je tam nejaká nová klinika. Mojim dcéram trhal osmičky stomatochirurg Mudr. Pinter je súkromný a jeden zub trhal za 800,- Sk a býva v Nových Zámkoch. Vie veľmi šikovne trhať zuby.

Carmenita

ved to sa pokusam zistit nejake konkretne preferencie,kto je a kto nie je mäsiar.len zatial mi tu na to nik neodpoveda :((

monikaaa

tak tento zakrok neni absolutne taky ako ho opisuju niektori nestastnici ktory nemali stastie na lekarov.samozrejme neni prijemny ale urcite nie hrozostrasny.ked je doktor nervozny masiar co sa ponahla a vlastne ani to poriadne nevie tak...neni o com..ale tak uz vacsina lekarov je dobrych.ja odporucam ist do nemocnice sice pristup nic moc ale hlavne PRAX!!!no pozor radsej si over doktora(ze neni ten masiar:)alebo este lepsie neake centrum ..nieco ako ylux v blave..alebo daco take..tie sedativa tusim davaju iba extra bojazlivim pacientom alebo ked ma doktor k tomu vztah ked ich mas ani nevies...a aj ked ich nemas tak vies....ale tak nic hrozne.lekar odbornik ked ti spravne poda anestezu necitis ziadnu bolest len ten tlak a to je zanedbatelne si myslim.a ked vadia zvuky daj si mp3 bo stuple:)do usi

malviinka

lenka27, mozes mi povedat kde a kto ti to robil? a nemas nahodou aj nejaky kontakt?o tych sedativach som este nepocula,ale ak naozaj to pomohlo, bolo by to aj pre mna asi najlepsie riesenie. velmi mi tym pomozes.dakujem!!

lenka27

liana28 mala si na hovno lekarov, preto si to take mala. Ja som mala taktiez naraz vyberane vsetky 4 osmicky. 2 vytrhnute a 2 museli vyrezat. Jedna osmicka, co bola vyrezavana, mala korene do styroch roznych smerov, zub sa im zlomil, musel ist von po castiach. Mala som intravenozne sedativa, nic si nepamatam, necitila som absolutne nic a trvalo to 30 minut. Po ceste domov som sa usmievala. Zalezi od odbornika. Kde zijem su samozrejmostou dve injekcie, ked aj lekar pracuje len na kaze, ktory je malinky a na povrchu zuba, ty o tom pises, akoby to bol nejaky bonus...

malviinka

fuu, tak takto nejak som si aj predstavovala,ze to bude prebiehat :(( co by si mi teda poradila takto s odstupom casu??