Super puder

Príspevok v téme: Super puder
mellinda

Ahojte, viem, ze uz tu bolo mnoho tem o make upoch, no mna zaujimaju vase skusenosti s tym, co ich zafixuje, a sice pudrami.:) Mam mastnu plet, takze den bez pudru si neviem ani predstavit. Pouzivam make up Max Factor Lasting Performance a doteraz som od nich pouzivala aj puder. Ale prave mi dochadza a chcela by som skusit mozno nieco nove. Tak mi prosim poradte nejaky puder, najlepsie lahky, ktory zmatni plet na dlhu dobu. S akymi mate najlepsie skusenosti? Dakujem.:)

severanka

lili2: ja by som sa s Mimi ani nedoberala,kebyže v každej téme nezačne nadávať na Oriflame, Avon, Mary Kay, Garnier, Dove, Vichy ,... a XY ďalších kozmetických značiek..
keby v každej téme nepísala, aký je Avon, Garnier, Oriflame, Dove,Vichy,... nebezpečný, ako ničí pleť, a ako si to nikto radšej nemá kupovať, lebo je to nebezpečné a ničí to pleť a blá blá blá...
jednoducho, ja nemôžem pochopiť to, ako ona nedokáže prijať skutočnosť, že to čo nesadlo jej, mohlo sadnúť niekomu inému...
no, proste , jak malá školáčka...

lili2

nemam, ale nemyslim si, ze novy fiat panda by mi bol navyse :-))) /keby si tam napisala aspon feliciu,tak sa necudujem... ale pandu? asi si nevidela novy model :-) )
a nepodpichovala som. Snazim sa odlahit klimu,lebo nechapem,preco sa v kazdej teme musite vy dve doberat. Sak kozmetika je vecou nazoru.

jajuaa

ja neviem co stale riesite ... severanka napisala ze jej vyhovuje Gabriela Salvette - Love touch a je to jej nazor akoez melinda sa pytala co komu vyhovuje co by ste doporucili a s cim mate najlepsie skusenosti tak ja vazne nechapem o com sa tu da este hadat . kazdy ma svoj nazor a nemusi byt rovnaky no nie ?

severanka

mimi323: nepochopila, nakoľko sa nejasne vyjadruješ a riešiš veci,ktoré by NORMÁLNEHO človeka nenapadli riešiť...
musíš ma zje*ať kde sa len dá, lebo máš asi najskôr komplexy a vadí ti že mám svoj názor...

Mimi323

Lili, keby si sa o Fiat mala starať, tak by si pochopila. Alebo nebodaj ho máš?

Podpichuješ? :)))))))) ale aspoň som sa zasmiala.

severanka

mimi323: je to moja obľúbená veta, nakoľko na osoby ako si ty, sa inak reagovať nedá...
na každého len tak, ako sa sám správa...
ja ale stále nechápem, aký je problém? mellinda nenapísala v akej cenovej relácii sa má púder pohybovať... mimochodom, čo je zlé na Gabriella Salvette? zas nejaké zbytočné parabeny alebo...?

Mimi323

Vidím že tvoja obľubená veta je chováš sa ako malé decko :D čakala som ju.
No a vravím, že aj na Pande sa dá odviezť, niekomu toto auto vyhovuje, tak ako tebe vyhovuje tvoj puder.

severanka

Mimi323: a asi si si zle prečítala moju prvú odpoveď, pretože ja som melinde nenapsala, že ten môj je super, a že si ho má ísť kúpiť hneď a zaraz...
ja som napísala: "a mám najlepšiu skúsenosť s Gabriela Salvette - Love touch

je to zmatňujúci a mne pomáha"
chápeš? JA mám najlepšiu skúsenosť ! ! ! MNE pomáha ! ! !
chápeš ? ? ? JA a MNE !