Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darcek na 1. sv. prijimanie

boriskoo

ja som kupoval neterke strieborny privesok v tvare srdiečka s odtlačkom jej psíka, velmi sa potešila tak ak má neaké zvieratko podla mna nebude sklamaná :)

panika

:), tak tato tema mi pripomenula moje 1. svate prijimanie. Sla som nan dost neskoro, bo tatino bol v strane..O par mesiacov mam 40 rokov, ale dodnes si pamatam strieborny prstienok, ktory som dostala.Sice som ho stratila (spadol mi z kolotoca) :DDD, ale navzdy mi zostal v srdci. Nemyslim si, ze treba drahy dar, ale taky, co potesi.A mozno by som sa krsniatka spytala, co by chcelo

brnbrn

ja som dostal este pred prvym svatym prijimanim za ulohu prist na to, o com to prijimanie vlastne je a naco tam vobec idem. To bol pekny darcek, lebo mi dal uvedomenie si celej hodnoty prijimania a stale o tom premyslam. To by mi ziaden gyc za peniaze nedal, nech by bol hoci aj zlaty. Asi by to skor len zabil.

prijímanie

Co tak darovat nieco pekné, lacné a uzitocné? Nieco, na co sa budú tie deti spomínat i ked budú rodicia?

Hodinky sa zlomia, šperky sa stratia - ale krásne spomienky zostanú naveky.

prve-svate-prijimanie.lepsie.eu

LETICIA

hlavne co by ju potesilo, okrem toho zlateho krizika, lebo ho urcite po case nosit nebude, ked tak skor z bieleho zlata.

klaudiqaaa

velmi vhodne by bolo kupit nejaky nahrdelnik alebo ja som svojmu krsnatu dievcatu karolinke kupila katolicku knizku a dala som jej 500 eur a retiasku s krizom je to napraktickejsi darcek a teraz ma primanie moja neter co by som jej mala kupit nechcem to iste lebo uz to videla ze som to dala mojemu krsnatu.POSIM PORADTE MI A DAJTE VASE RADY.DAKUJEM PEKNE.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Darcek na 1. sv. prijimanie - Fórum - ZDRAVIE.sk