inseminacia

jaLENja

Atam:to je super, že máš tiež niekoho takého ako ja. Ak chceš, napíš na mail, keď klikneš na meno, zobrazí sa ti. pekný večer.

atam

jaLENja:s tou oporou mas uplnu pravdu....ja mam za sebou tri operacie gyn.charakteru,tiez mi este pred svadbou lekari povedali,ze mozno nebudem mat deti manzel o tom vedel a vie aj teraz,no napriek tomu verime a dufame...
je super ak v zivote najdes cloveka,ktory je s tebou vo cvilach dobrych i zlych....pekny den,vecer sa pozriem co si mi napisala,idem do prace,pa pa pa

jaLENja

atam: to všetko len vďaka môjmu priateľovi, ktorý sa o mňa stará a naozaj mi je oporou napriek tomu, že si je vedomý toho, že možno spolu nebudeme mať bábätko. A vie to od začiatku, vedel to ešte keď sme spolu nechodili. Ak máš aj ty takého priateľa alebo manžela, potom gratulujem :)

jaLENja

atam: Dočkáš sa, prejde to, ani nebudeš vedieť ako :) Bolo by super, keby sa ti to podarilo na prvý krát, potom sa už len šetriť a tešiť sa z príchodu bábätka.

atam

ahojte baby,dako som sa k vam nemohla dostat...akurat vcera som sa stretla s kamoskou,ktora sa ma pytala,ako sa citim,ci pocitujem nejake zmeny na tele,nepriamo povedane,ci sa insem.podarila a ci som tehotna...ja necitim nic,ale pozorujem sa teda kvalitne,ale zas vsetko s mierou,aby som si priznaky nevsugerovala.Bolesti uz nemam,fungujem normalne,len by som chcela trochu posunut cas,aby uz bol buduci stvrtok........ale aj to bude,no nie??? pa pa pa

Nanette

atam - drzim palce. Ja som bola 3krat ale neuspesne. 2 x z toho bolo bolestive a 1 x som ani nevedela. Ale da sa to prezit. Je to skor take stipanie a mas pocit, ze si strasne nafuknuta.

jaLENja

Tak držím palce, aby to bolo úspešné. Jedna kamarátka na tom tiež bola, spoznali sme sa v kúpeľoch.
To nafúknutie asi buze zo vzduchu, čo sa do teba dostal.
Tak sa potom ozvi :)

atam

ahoj jaLENja,tak to mam za sebou,nato,ze mi vraveli,ze je to bezbolestny zakrok,to bolelo teda pekelne a este aj dnes mam bolesti v podbrusku,pocit nafuknutosti,fakt je to blbe,ale snad to prejde.O dva tyzdne po zakroku mam ist na odber krvi,potom sa ukaze,ci bude vysledok pozitivny,dovtedy mam brat lieky a hlavne pozitivne mysliet.pa pa pa