Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dá sa to vydržať?

Príspevok v téme: Dá sa to vydržať?
weronika

Môjmu priateľovi vybavila sestra prácu v BA, lenže my sme úplne na druhom konci SR, a nevieme, ako to tu bez seba vydržíme. Má teraz nejaké finančné ťažkosti, takže ho chápem a vôbec mu nebránim, aby tam šiel. Vždy keď si spomeniem nato, že o nejaký mesiac odíjde, tak sa mi tisnú slzy do očí a som z toho zúfala. Sme spolu tak 5 x do týždňa, keby išiel do BA, tak by sme spolu boli tak raz za 2 mesiace!!! Neviem si to predstaviť! Brutálna zmena. Veľmi sa ľúbime a chceme byť spolu, lenže ja mám prácu tu a nechcem odtiaľto odísť... Mal by tam pracovať asi tak rok. Má takýto vzťah vôbec zmysel? Dá sa to vydržať? Čo vlastne robiť, aby to vydržalo? Nechcem ho stratiť...

weronika

zlatica ďakujem ti veľmi pekne... naozaj...
možno mu bude naozaj tak smutno, že sa vráti skôr... dúfam... :D no tu je ťažko nájsť si prácu a on robí hlavne kôli mame, je chorá a potrebuje peniaze a tak...takže v tomto mu brániť absolútne nemienim...

weronika

kika32 áno, ja viem...všetko sa dá vyriešiť. A áno, máme sa veľmi radi, takže riešenie by sme museli nájsť dajaké... A s tou vojenskou službou máš pravdu... mi to trochu dodalo nádeje, že snáď to až také ťažké nebude... :D dakujem... : D áno, som z východu a ešte aj do tých Košíc mám dosť ďaleko...no čo už...

zlatica

no ťažká situácia, poviem pravdu, pre niekoho mozno nie, kazdy zvlada taketo situácie inač ... niekto to vie prekonat niekto nie ... a reči typu ked sa naozaj lubite tak to vydrzite .. nemam rada, je to strasne individualne a mozte sa lubit neviem jak ...u niekoho to vydrzi u niekoho nie .... neviem ti ani poradit, ale velmi ti drzim palce, aby ste to prekonali a boli spolu, ...

kika32

Tak je to dost tazke. Vztahy na dialku.Co ty vies, mozno tam bude rok a mozno mu bude smutno a vrati sa za mesiac. Samozrejme mu nemozes branit aby tam isiel, ked ma taketo problemy.Vydrzat sa da vsetko. Ked si tak clovek uvedomi, nieje to ani tak davno ked vsetci muzi mali povinnu vojensku sluzbu 2 roky a zeny na nich cakali a nikdy nebol ziaden problem. Zavisi to iba od Vas ako sa mate radi. Vsak nebude na konci sveta. Predpokladam,ze si niekde z vychodu Slovenska. Z Kosic lieta lietadlo do Ba pravidelne a letenky kupene v predstihu su lacnejsie ako vlak. Vsetko sa da vyriesit ked sa naozaj chce

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dá sa to vydržať? - Fórum - ZDRAVIE.sk