sex s najlepsim kamaratom?

Príspevok v téme: sex s najlepsim kamaratom?
mimka18

takze zacnem asi tak mojho naj kamosa poznam viac ako 8 rokov hrali sme sa este ako mali a ked sme ,,vyrastli,, zacal sa ku mne spravat inak stale mi dava najavo ze chce so mnou mat sex.ma velmi vela inych kamaratiek viac sa toci v partii dievcat. raz sa uz aj stalo ze sme skoncili v posteli ale nic do kopy nebolo bola som opita a este k tomu som mala aj priatela tak to radsej nechal tak. s priatelom som sa rozisla asi pred dvoma mesiacmi a strasne mi chyba sex. mala som uz moznosti ale proste ja nemozem mat sex len tak s niekym aj ked ich poznam neviem preco no nemozem.hlava mi vzdy hovori ze nie.ale mam taky pocit ze snim by osm to chcela skusit strasne ma to taha ani sama neviem com. on sex este nemal mal prilezitost no nechcel chce to so mnou nechapem.som sa o tom s nim bavila a mi vravel ze on nechce tam dajake ku.vy..mame obaja 18 rokov.sex s naj kamosom co si o tom myslite??

zajkobez

mne je jednoduchsie mat sex s inymi ako s naj kamaratom...tiez on chcel ja som mu zdupkala... ja som sa do neho buchla on ma teraz kocku... neviem ako moj nazor je ked si nechces pokazit kamaratstvo tak to nerob... ako sa hovori priatelstvo medzi muzom a zenou neexistuje stale tam cosi z jednej strany je viac ako priatelstvo...