Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

orgazmus

alz-bee

lusynda: ja som predtym mala len jedneho sex. partnera a s nim som spala len 6krat, no orgazmus tiez ziadny. Ale ten ma vedel spravit pri pettingu, kdezto pri sucasnom partnerovi to nejde ani pri tom :-((...podla mna je nieco vo mne zablokovane:(

alz-bee

Ja dokazem dosiahnut jedine tak, ze si popritom drazdim klitoris rukou...a to spolu spavame uz 2 a pol roka, cize si viete predstavit, ako sa priatel pri mne citi neschopny...ale s predoslymi partnerkami nemal problem...iba so mnou:-((...som premyslala, ze ci zato nemoze moje masturbovanie. Viete, proste ze som si šušku velmi vycvicila nato, ze sa prstujem plus zaroven drazdim klitoris. A potom mi pri sexiku to drazdenie klitorisu chyba a tym padom orgazmus bez toho ziadny :-((..alebo som aj premyslala, ci nemam v sebe nejake nervy zaseknute, ci co, lebo mne aj pri masturbacii vcelku dlho trva urobit sa :-/

lusynda

Tak baby,fakt nie ste same,ja som s priatelom uz 16mesiacov,dokaze ma uspokojit rukou,ale ked sa milujeme nula bodou.S minulym priatelom bolo vsetko ok.Teraz sama nechapem,snazi sa,skusame vsetko mozne a nic,uz len kvoli nemu mi je to blbe...

nikulik

sak prave....to iste sa stava mne...s manzelom sa milujeme pol roka co sme spolu...aa..akoze je neskutocny..lenze pripadam si us vadna ze vsetko je super..len nie a nie vrchol...a us nechapem co mam takytak robit... ked ani po 3hodinach milovania ziaden vrchol...aj ked citim ze je to wou

niuna

niesi sama...minule moj priatel plakal pri mne ze je smatlavy a ja si to vobec neuzivam podla neho... jamam iba take fajne pocity ale nic viac...hocico robime,a tiez som z toho nestastna

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

orgazmus - Fórum - ZDRAVIE.sk