nwm ako mu to povedat

Nieline

sak ale ona ma 15, tak podla mna je normalne ze s nim chce "chodit"...a babajaga...neviem ci keby mas niekoho, koho milujes a "nechodite" spolu, co teda v istom zmysle znamena, ze moze byt s hocikym inym, ci by si bola z toho nadsena...to chodenie je len nalepka,ale ak by ti raz povedal "sak spolu nechodime"a ty by si bola donho blazon chcela by som vidiet, ako by si reagovala

babajaga

RADA BY SI S nim chodila???? to uz co je za vetu.. to moze povedat 14 rocne dievcatko iba.... keby som mala travit cas s chalanom ktoreho milujem a bolo by nam fajn.... bolo by mi jedno ze spolu nechodime.... to drzanie sa za ruky je len vec ako ukazat kamoskam ze AHA ja mam praitela.. mhm...

Nieline

lenze to si mala 12 a predpokladam ze aj on tak nejako, co znamena ze mal rozum na 10 a bol dieta..a deti su hlupe:D...uz mas viac..tak to skus, ked ces:)a uvidis..sak kebny to aj nahodou zle dopadlo co sa stane..nic sa:)pojdes dalej

adwwwwwi

ked som mala 12 ja som raz povedala kamaratovi ze sa mi lubi ale to teda nedopadlo dobre zachvilu to vedeli vsetci bol to debil