sms-ky : ako na ne?

Príspevok v téme: sms-ky : ako na ne?
Tomáš --

Chcem sa opýtať tých, čo čítaju sms- ky svojim priateom. Mám podozrenie, že ma priateľka podvádza. Bohužiaľ si všetky sms-ky vamazáva. Ale je napr. v kúpeľni, či na WC, pípne telefón, pozriem na displej a tam má len, že P.T. Po pár minútach príde, potichu prečíta a vymaže. Keď sa opýtam, kto ti píše, povie, že mama, kamoška, z práce. Ako sa dá prečítať sms-ka, tak aby o tom nevedela? VeĎ keď ju prečítam, bude medzi prijatými a nie medzi neprečítanými. Ako to robíte vy? ďakujem

funny

On ho mal odložený a vypnutý. Keď som sa ho pýtala prečo, že mu aj tak nikto nevolá. Toto bolo t-mobile a orange mal zapnutý. A to že má aj druhú kartu som ani nevedela :-DD som si myslela že tam má takú jednu tiež od orange čo dávali vtedy k akcii za 1sk. takže ja verím, dôverujem a čo z toho. ho..
Po tomto sa zase bude ťažko budovať dôvera. Hlavne že ma miluje. Len mi to nejako čudne dokazuje.

sedláčka

My to mame s frajirom jednoduche, on leze do telefonu mne a ja jemu :DDD podotykam ze on ma to naucil :)) na zacatku mi to vadilo, ale uz som si zvykla :D takze nijaka nevera nehrozi..

jajaja295

funny ved ked si skryva mobil a stale mu chodia sms tak by mi to bolo hned divne,ze co to ma byt,ale normalne nemam potrebu niekomu kontrolovat mobil

dalika

funny no tiez som to takto zistila a poviem vam nikomu to NEPRAJEM ked vasmu manzelovi niekto pise ze - milacik moj, tesim sa na teba, milujem ta...brrr!!!

sway

No napriklad,ked mi pride sms a ja umyvam riad,tak mi pride podat telefon a ja poviem nech to precita,ked mam mokre ruky.Nemam potrebu to rychlo ja precitat a popripade zmazat,lebo tam aj tak nic tajne nieje. Mozno sa budes smiat a bude to vyzerat,ze priatel je brutalne pod papucou,ale on s kamosmi von nechodi - nie je ten typ:-DA ma moju plnu doveru.Aj kvoli tomu,ze nerobi cirkus,ked raz za cas precitam sms ,co prisla.U nas nikto nikomu nesmiruje a nepozera strare smsky..

funny

A tie čo píšete že to je pod úroveň. Chcela by som vidieť vás, ktoré by ste boli podvedené takýmto spôsobom, čo by ste robili. Či by ste si nepozreli nič. HA.

funny

Ja si tiež myslím, bohužiaľ naivne, že vo vzťahu a aj v manželstve nemajú byť žiadne tajnosti, žiadne schovávanie mobilov, vypínanie a mazanie.

Čo som urobila? Tuho zisťujem na dotyčnú nick a pekne sa jej spýtam čo to má znamenať, pretože môj drahý ju ochránil tým, že zlomil sim kartu. Vraj je psychicky labilná a mohla by si podrezať žily kvôli tomu, že JA jej zavolám a spýtam sa čo to má znamenať, že píše môjmu manželovi také veci.
NOoooo ale kedže môj muž je ochranca všetkých len nie mňa, tak to skončilo takto. A on ma tak strašne miluje, ale týmto klamstvami to len pekne rozbíja.

jajaja295

z toho mi len plynie,ze tvojmu frajerovi maximalne neveris a stale ho kontrolujes,aj ked chce ist von s kamosmi,tak si musi pytat tvoje dovolenie? a on ti tiez pozera spravy v mobile?

sway

Kludne odpoviem aj na hovor,no problem.Do mobilu mi nemaju co pozerat cudzi ludia - vtedy to beriem ako velky zasah do sukromia,ale v partnerskom zivote sa delis o vsetko,tvorite jeden celok a ked je vztah pekny a uprimny,nevidim problem ak telefon zdvihne manzelka,ak manzel nieje pri telefone.Ja by som to napriklad nerobila za chrbtom,to mi pripada zbabele.