FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Zihlavovy caj...

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Zihlavovy caj..." v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    chantally05.05.09 17:42??.??.234.2

Kedy sa ma zacat pit caj zo zihlavy a ako dlho ?? na co vsetko je dobry kto poradi jeho sposob vyuzitia a jeho ucinky?

• jajaka23.04.10 23:22??.??.173.224

zihlavovy caj okrem toho, ze precistuje organizmus, zbavuje volnych radikalov a tiez ak su problemy s akne pomoze .. ja ho teraz pijem , ale vyuzivam skor cerstvu ked sa mi da :) je to celkom chutne , ale kazdemu chuti nieco ine ... ale mozem povedat, ze pomaha :)) a niekde som citala, ze sa moze byt po 1 salke aj cely rok

• [zruseny12]09.05.09 09:46??.??.68.236

pozri si v google -ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE-

tam si presne najdes vsetko o ZIHLAVE,aj HLUCHVKA BIELA je velmi DOBRA...

• borovica05.05.09 19:20??.??.45.109

Žihlavový čaj je najlepšie piť na jar ak je možné tak z čerstvej žihlavy. Pije sa tak tri týždne a je dobrý na prečistenie celého organizmu ako očistná kúra. Dobre je piť ráno na lačno ešte teplý.

• mica cica 05.05.09 17:52??.??.65.122

no mne poradil kamarat pit žihlavovy čaj, vraj najlepši je z čerstvej žihlavy... piť denne.. ako sa ti dá... aspon 5-6 dní a potom uvidiš aj učinky toho... je trošku aj močopudny tak sa priprav že budeš chodit na wc..ja som skúšala aj z čerstvej žihlavy ale ten mi moc nechutil.. tak som pila z lekarne sačkovy.. ale ževraj čerstva je predsa len čerstva...no a detoxikuje telo :) takže tak

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch