PROBIOTIKA

RNG

Prasky su slabo ucinne, zaludocne kyseliny ich znicia do znacnej miery. Probiotikum je najlepsie brat v tobolkach, ktore sa rozpustia az v crevach. A zmes musi mat vela roznych kultur, miliardy na tobolku.
Odporucam lacnejsie a ucinnejsie, naprPotent Acidophilus(6 kultur, 3 miliardy v tobolke) z doplnkoveho obchodu vedla

jana100

Ahojte. Neviete, ako sa vola ten prasok, rozpustny vo vode, ktory sa vypije a pomaha kolonizovat, cistit creva? Dostat to v lekarnach.Neviem si spomenut na nazov. Diky.

slusny_muz

probiotika, zlepsuju hlavne travenie. Su v roznej forme...mozu to byt aj ako tabletky, kde su zlyofilizovane probioticke bakterie. Ale napr. zive probioticke bakterie v niektorych jogurtoch. Ale na yogurty by som mo nesvsadzal, pretoze sice je napisane na obale ze obsahuje probioticke baklterie, ale mozno uz davno mrtve a tym su nma vlastne nanic.

neva

Ja som zacala minuly tyžden uživat PROBIO-Fix, kôli problemom s mykozou. 30 tabl. 252,- Sk. O vysledkoch je zavčasu hovoriť.

belka

mne bol odporucany BIOPRON,probioticky komplex,akurat som ho zacala uzivat,zevraj by mal posilnit mikrofloru aj co sa zenskych veci tyka,crevne veci,po antibiotikach...atd,teraz ho maju/mali v lekarni v akcii,30+10tbl zdarma,241sk.skus,ale na trhu su aj ine...od inych vyrobcov.nic tym nepokazis ak ich budes uzivat...1-2 mesiace..aj ako prevencia...