Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podvadzate? baby, aj chalani

cukrusik

Netrep ze ak podvadzas tak aj milujes svojho priatela, nemilujes, tvoj priatel je iba nahrazka ak uz nemas ineho,

fakt je to ubohe, ak predsa podvadzate alebo chcete podviest tak sa aspon rozidte s clovekom s ktorym prave ste, netolerovala by som ziadne chvilkove omyly - nic take, ziadne opilecke vyhovorky- nic, dovera sa nastrbi a ten clove,k ktory vam MOZNO sice odpusti To nikdy nezabudne a vo vztahu bude mat vzdy navrh, taky vztah by so mat nechcela. Nie je to vztah - je to ubohost toho vztahu. A take reci typy ooo som stastna ze mi odpustil a nikdy by som to neurobila- lebo takych je vela medzi ludmi, tak takemu cloveku by som neverila ani nos medzi ocami.

malickaa

ja nie som zastanca podvadzania..pre mna je vo vztahu takisto velmi dolezita dovera...aj ked musim sa priznat svojho priatela som podviedla..neslo o sex slo len o chvilkovy omyl..par sekundovy...vo velkej miere za to mohol alkohol..ja viem ze nemozem sa vyhovarat na alkohol samozrejme chyba bola vo mne..ja som zlyhala..priatel mi odpustil sme spolu aj nadalej...ja som mu za to velmi vdacnaa ze mi dal druhu sancu a som s nim nesmierne stastna...aaa uz by som to nikdy neurobila...bola to strasna chyba a lutujem to dodnes...lebo urcite to nsrbilo jeho doveru voci mne...a preto to uz nikdy viac nechcem zazit!!

kady kudy

...ja by som rozhodne svojoh priateľa nepodviedla..určite nie..odlišuješ sex od lásky..ale je jedná vec láska..a pod nu patria všetky tie veci..ale ved to je tvoja vec..ale ja by som to nedokázala..

maruska87

ja by som svojho priatela nikdynepodviedla...a asi by som sa ani nedokazala takto pomstit za jeho neveru..v tomto som slaboch a asi strasne naivna...aj ked ma kolkokrat vytoci tak ze by si to zasluzil..a nie raz...ale asi by som to nedokazala urobit

to somja

si ten typ ktory odlisuje sex od lasky, chapem to aj ked by som svojho priatela kym ho budem milovat tak ako teraz nikdy nepodviedla ale pochopit sa to da... a ak to clovek urobi ide uz len o to ako sa s tym dokaze sam vyrovnat, vycitky a tak...

ahjaj

cizee
chlap sa zalubi, najde si zenu, maju dieta
ale po čase uz mu zacne liezt starostlivost o ne, o to vsetko na nervy a bude to stereotypne,
tak si najde novu.
hahaha
vtipné

mojavec

ked som mala roznych priatelov v casoch mladosti, podvadzala som ich - mala som zreleho muza na sex. on mi povedal, ze raz stretnem takeho muza, ktoremu budem chciet patrit a jeho uz nebudem potrebovat. bola som este teen, takze som to brala ako spestrenie zivota, on so mnou podvadzal manzelku a vsetci sme sa poznali, navstevovali, moji rodicia a oni boli a aj su rodinni priatelia. potom som vsak stretla muza svojho zivota, tak som s nim prestala. vedela som, ze je ten pravy. zobrali sme sa a zijeme stastne uz treti rok. v manzelstve by som ho nepodviedla. slova tej prisahy spred oltara su moc silne...

cica21

ten kto pisal pre mareka...tak to je ale nazor.teda viem aj ja ze taketo veci sa stavaju a obdivujem ludi, ktori to zacnu riesit a najdu ten najlespi sposob...aspon ako tak najlepsi...lebo nieje nic horsie ako zostat s niekym len zo sucitu alebo zo stereotypu...no obcas sa ludia boja riskovat co maju a tak trpia dalej...

sandynka

ShaulaThalit mne len pripada smutne, ze ludia to takto riesia... Ze podvedie ma priatel, tak mu to vratim.
A ako tu niektori pisete, ze sa podvadzate a milujete sa, tak podla mna to asi nie je laska. Suhlasim zo sandrusiik.

koliba

hmm, no vidis, neberiem ti to, mozno som nakoniec este nestretla toho praveho, pri ktorom by mi bolo pri tej myslienke tiez zle.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podvadzate? baby, aj chalani - Fórum - ZDRAVIE.sk