Podvadzate? baby, aj chalani

nubirka

ja som podviedla abola som istym casom milenkou ale je to za mnou bol to len ulet mam priatela tri rocky a sme spolu velmi statsny aj ked sme psolu teraz raz za 40dni

n...

ja nepodvadzam a ani by som to nedokázala len preto lebo by som sa nedokazala vyspať s tým koho nemilujem a bolo by to čudné a keby ma podviedol tak by som mu to dala na javo dosť a keď ma miluje tak o to viac.. a rozišla by som sa s ním nech by trpel za to i keď pochybujem o sebe teda viem že by som sa za nim vratila lebo by som ho lubila stále ale keby 2x tak konec..

niekto

ja by som sa nemohol pozriet do zrkadla ..
ale neodsudzujem vas ked vam to takto vyhovuje robte si to tak
bohuzial v dnesnej dobe je to aj o pohlavnych chorobach tak si dajte obaja bacha lebo to moze skoncit zle

sommrcha

noo neviem ci to myslis ironicky abo nie tak ale pre mna to bolo smutne ked som to zistila...
proste chcem pocut nazory druhych na to, nechcem sa tu prezentovat jak nejaka lahka baba...
proste sa lubime a nedokazeme bez seba zit...sexualne veci riesime samozrejme aj spolu, tak ale podvadzame sa .. ja jeho pomaly uz vedome, a on mi to vzdy "ospravedlnuje" len kvoli tomu ze robi to iste...
akoby nam to takto vyhovovalo

natea

Ahoj, ja priatela nepodvadzam a ani sa na to nechystam. Lubim ho a nikdy by som neriskovala nejaku cisto sexualnu zalezitost, aby som ho stratila. Neviem ci by sa tebe pacilo sommrcha keby ti tiez priatel zahybal.