tyzden plny stresu

Príspevok v téme: tyzden plny stresu
malorka

nasledujuci tyzden ma caka velky stres. preto sa vas potrebujem opytat, co by ste mi odporucili? pravdepodobne zajdem do lekarne a tyzden budem uzivat nejake ukludnujuce lieky, no a smaozrejme, ked tyzden prejde, vysadim ich. tak sa pytam - ake mi zarucene pomozu a upokoja ma? najlepsie keby mali aj dobry vplyv na spanok, aby som sa tiez vedela dobre vyspat, pretoze som si ista, ze pred spanim to vsetko budem mat v hlave, srdce mi bude busit a nebudem vediet spat. dakujem velmi pekne za pomoc!!

malorka

je toho viac... budem mat dolezity tyzden, v ktorom budem mat hlavne slovo, prednasky s velkovazenymi ludmi a rozne veci k tomu.. ok, pre vas je to mozno nic, ale ja to strasne prezivam..

leninocka

mozno keby si povedala ze o co ide, je rozdiel mat stres na nejaku skusku, alebo stres pred operaciou napriklad

vevericka

medovka alebo kamilkovy caj..a este mi pomaha pravidelne opakovanie si : O NIC NEJDE (ved je aj opravny ak sa mi jedna o skusky):)

malorka

no bohuzial som takej povahy, ze ma /vacsie veci/ dokazu vystresovat. a to, co take ma caka, by bolo naozaj nadlho...

wwwww

Co take ta moze stresovat? Ja mam v sobotu promocie a dva dni predtym posledne dve skusky a som kludna ako anglican...Okrem toho mam aj pohovor do zamestnania, velky dom a manzela, roboty jak na kostole. Ked nejde o zivot nejde o nic.