Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KAMOSKA ZO ZAHORIA (SENICA a okolie)

severanka

ShaulaThalit: ale veď som začala s tým, že by soms a aj kamarátila, ale nie som z toho okolia, prepáč, nemysleli sme to so zjuzikou zle, len sme sa trocha zamotali :P

severanka

zjuzjika: áno áno, to sú predsa moji najobľúbenejší prispievatelia na tomto fóre... :D
chalan, ktorý sa "rozumie" do výtokov a antikoncepcie, a konzervatívna ženská, ktorá sa chová ako malé decko, lebo niekto používa inú kozmetiku ako ona...
:)

zjuzjika

viem ze ste mali neaky problem spolu, ale to su vase veci...ja mimi ani nepoznam, takze mi to je uplne jedno...
vyzvedala som len kvoli tomu, ze si pisala, ze ni esi z okolia tam kde byva ShaulaThalit...tak len preto ma to zaujimalo....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KAMOSKA ZO ZAHORIA (SENICA a okolie) - Fórum - ZDRAVIE.sk