ovisnuté prsia

nick

karkulka spravne ze mas strach z jaziev a to este treba dodat ze nie kazdy ma rovnaku hojivost ran. A mat na cely zivot na prsniku zvar ako na kostre bycikla nie je potrebne a neverim ze okrem sadistov sa niekomu jazvy pacia. Kazda koza ma iny priebeh hojenia a spociatku pekny rez moze mat skaredy zvar. Ak ma byt riesenim oprava sebavedomia a sexualneho zivota, tak radsej vymenim chlapa ako prsia. Doktora sa po urcitych rozhodnutiach zmenit neda!!!

A mne sa aj tak pacia zenske prsia a nie kozy chlapov. Aj ked niektory by mohli rozdavat a ine sa druhy raz do radu postavit.

aaa

ja si myslím, že by kazdy človek mal urobiť, to čo uzná za vhodne....teda ak si niekto mysli, ze zmensienie prs mu vyrieši jeho problemy...tak nech sa pači, prečo nie? Ja som bola na plastike nosa...viem ze j e to uplne nieco ine...ale ide o to, ze uz sa moj komplex doslova vyriešil...tak ak mate tiez tu moznost pokuste sa o to aj vy

janík

maruska,maruska-komu neni rady, tomu neni ani pomoci.Dajsi aspoň trocha roboty a over si v literatúre či píšem pravdu.Veď ,keď Ty nevieš nič o akupunktúre,ešte neznamená ,že akupunktúra neexistuje a zapamätaj si,čo nieje dobré pre Teba,môže byť dobré pre iného!!!!§

vrabiak

Babulky moje, v 20 som bola v Bratislave prvy krat u plastickeho chirurga dr. Kostiala(apropo vyborny,jeden z najlepsich na slovensku) a ako Karkulka tak aj ja som mala koplex s velkych a trochu povisnutych prs.Hlavne pri sexe som sa hanbila ako pes.Bola som objednana na operaciu ale moja tetka ktora absolvovala zmensovanie prsnikov mi to vyhovorila.Komplexy nezmizly a tak o rok som sa na klinike objavila zase.To uz ma doktor sprdol,ze si to zase rozmyslim.A tak aj bolo.strach z jaziev a to ze jednu bradavku budem mat vyssie a druhu nissie a pod. ma zase odradilo.Odcestovala som na 2 roky prec,kazdy druhy den som trcala vo fitnesku,natierala sa mliekami a chodila do solarka.Pomaly som schudla 10kg,nasla si frajera ktory je s mojich prs namako a hura komplexy su prec.Baby sme moc ovplyvnene spolocnostou a bojime sa vymikat idealu krasy ale kazdy chlap ma rad nieco ine a ak ta miluje tak ta bude milovat aj s vatsimi prsiami.Apropo velke prsie nikdy nebudu stat ako jednotky,gravitacia to nedovoli.Cmuk

kvetinka

larisa..fakultná nemocnica plast.a estetic.chirurgie sv.anny-berkova 34,brno-spojovateľka:00420/541582111,doktor mrázek:00420/541582131-štrtok ambulancia,,00420/541582155-14:00hod.,na mob.č.ti dá už on sám..pa

janík

akupunktúra-silná pečeň blokuje slezinu a žalúdok(je "prázdny"),krv je príliš suchá a dobre nevyživuje prsia-podľa tohoto preličiť

kvetinka

ahoj karkuľka,veľmi ma mrzí ak si mala z mojej rady nedobrý pocit-nechcela som tým povedať,že máš problém s nákupom tričiek a sp. prádla,chcela som ti možno opísať tú radosť,môj pocit z toho,ako som si už aj ja mohla kúpiť v lete úplne tenkú strašne krásnu podrsenku/skôr na ozdobu/alebo nosiť tričká bez nej.inak ti poradiť neviem,vyskúšala som priesv.náplaste pod prsia/je to o ničom/ a hlavne to nevyrieši ani tvoj problém.pa

kvetinka

ahoj larisa,kontakt na Brno mám,všetky sme si dali robiť u jedného doktora,bola som medzi posled.,nakoľko môj strach bol silnejší a potrebovala som viditeľný dôkaz,že ani jedna neľutuje svoje rozhodnutie.telef.som sa objednala.na konzultácii som bola v polovici decembra 2005.páčilo sa mi,že ma doktor prehovarál,že mám čas a neni až taký dôvod robiť zákrok.moje skúsenosti v Bratislave/oáza/boli iné.podľa nich sa bez problémov dá spraviť všetko.tu v Brne ťa upzornia na všetko.môj problém bol:prsia č.4,ťažké,kojila som 2r.-ovisnuté.ale na ulici sa ale všetci pozerali na prsia,na perfekt.tvar plnosť,veľkosť,samozrejme vďaka podrsenke a prilieh. tričkám.-za konzultáciu a zálohu som platila 1400 č.korún,v Bratislave mi spravili predoper.vyšetr., začiat.januára 06 som mala termín.dla som si plnšie 4 ako som mala,jazvu mám veľmi malú z boku,bolesť je u každého iná,dostala som morf.injekcie,špecialnu podprsenku,mesiac v kľude./kamarátka na 2.deň sama odšoférovala auto do BA,čo ja som nezvládla./cena od 30.000-45.000sk..pa