tehotna???

kenpachy

P.S. ak si niekto da neregistrovany nick mamca, mamina etc tak to len zvyraznuje fakt, ze si asi robite srandu a teda necakajte vazne prispevky, specialne na temu ktora tu bola x milion krat rozpisovana

kenpachy

Lol bolenie brucha par dni po nechranenom sexe je podla vas priznak tehotenstva??? Teda ja som hlupak chlap, ale som si isty, ze je to pekna ptakovina... Co ja viem tak az po par tyzdnoch zacnu byt ranne nevolnosti. Dokonca sa neda spolahnut ani menstruaciu lebo su dokazane pripady ze aj tehotne mali menstruaciu este a naopak netehotna nemala menstruaciu aj 3 mesiace. Z vasich kecov mam pocit, ze si tu z kazdeho bud robite srandu, alebo mate max tych 14 rokov a potom sa mate hrat v pieskovisku s babikami a sexovat. To, ze zo sexu je decko by ste si mali uvedomit pred tym nez vleziete do postele a pouzit ochranu. Naslednym vypisovanim na fore ci mozte byt tehotne vam akurat vykoleduje sarkasticke poznamky...

sany0910

to co je akoze za 2 prispevky podomnou?...sa nehambite?,,,,,ved na to to tu forum je a ked neviete odpovedat normalne tak radsej to nerobte!....ako by sa vam pacilo keby vas nieco trapilo a takto odpovede dostanete?..sa uvedomte trocha ,co mate 14 rokov?......a ty mamca skoc si kupit tehotensky test a ked frajer do teba nic nedal proste ze mu nikdy "neuslo" tak sa si myslim nemas coho bat :)....daj vediet ok?:)

prajemm

SI TEHOTNA URCITE. ZASLUZIS SI BYT TEHOTNA, LEBO AZ VTEDY SA PRESTANES PYTAT,CI MOZES BYT TEHOTNA. ALE ASPON TERAZ, KED SI TEHOTNA, MOZES SEXOVAT UZ BEZ OCHRANY A UZ SA NEMUSIS STRACHOVAT A NAS BAVIT TVOJOU VELMI TRAPNOU OTAZKOU.

kenpachy

A ked ti tu niekto povie, ze nie moja nemozes byt tehotna tak co myslis, ze bude vsetko ok? Sak na to je antikoncepcia, zeby neboli deti... ak sa ide bez nej tak je to viac zaruceny sposob zvysovania populacie planety a treba pocitat s prirastkom. Ked vam tak lepi z tehotenstva nechapem preco idete bez ochrany, alebo snad mate radi adrenalinove sporty? :-D