Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ubližujem mu....Prečo?

Príspevok v téme: Ubližujem mu....Prečo?
no smile

Je to hrozné.... Mám kamaráta, ktorého mám veľmi rada. Dala by som za neho aj život ale.... Všetko sa to začalo v júni roku 2008. Vtedy som sa pokúsila o samovraždu. Ale nie len tak ticho.... Proste som napísala rozlúčkový list ktorý skončil samozrejme v rukách môjho kamaráta. Bol hrozne vystrašený a potom sa odo mňa stránil...Prišlo leto. Nič som o ňom nevedela, pretože som sa bála mu zavolať. A potom sa začal ďalší školský rok. Všetko vyzeralo byť ok, a my sme sa opäť kamarátili. Spolu sme sa smiali, spolu sme prežili aj ťažšie chvíle a potom.... začala som so sebapoškodzovaním. Ked som to už nevládala niesť, tak som mu to, ako inak povedala. Bol z toho sklamaný...ale veril mi že s tým prestanem. Ale...zjedla som lieky a išla som mu to ako taký inbecil povedať - bála som sa že zomriem - a on je predsa taký múdry, bude vedieť čo s tým - hovorila som si. Bol z toho sklamaný...hneval sa a bol hrubý a potom si sa pokúsila podrezať si žily. To sa mu donieslo. Pre toto sa nehneval - bol z toho smutný a bál sa. V novembri to všetko vyvrcholilo - zasa som mu, chudákovi napísala rozlúčkový list. A predtým so zjedla lieky a potom som sa chcela obesiť. Ako sa len bál....bolo mi to tak ľúto...tak ľúto...ale ľútosť je nanič. Aj ospravedlňovanie..... Bola som na psychiatrii a keď som sa vrátila, myslela som si že bude všetko Ok...Ale nie....ja som si vo februári tohoto roku podrezala žily. Ale on to prosto odpustil....Rozprával sa so mnou....snažil sa ma pochopiť....A ja som ani len netušila ako bezcitne som ranila jeho city. Keby to bol koniec....ale presne včera som sa rozhodla ujsť z domu...len na pár dní...A tak som mu zasa bezcitne napísala že som ušla a že mi nemá volať. Ale potom som si to rozmyslela a vrátila som sa. Volal mi...a ja som ani vtedy nechápala ako veľmi mu ubližujem...Ako egoistka ktorá myslí len na seba a citovo ho vydiera. Až teraz, keď mi to povedala moja psychologička - ako sa asi cíti, že sa bojí a že prosto nevie čo má robiť. Asi som len myslela na seba a na neho nie...pritom trpel....Ja mu už nechcem nikdy ublížiť...proste nikdy...ale bojím sa že to nezvládnem!

sofia.sara

tak ty by si potrebovala asi poroiadny preplesk...led chces zomriet na co vypisujes a silou mocou chces aby ta zachranovali...predvadzas sa a myslis si ze je to zaujimave?? a este aj jeho trapis naschval hanbi sa!!!!

sway

Si obycajna herecka:-)Povedz pravdu,robi ti radost,ze mu ublizujes,nie?Aspon trochu pozornosti sa ti dostava,ked sa takto predvadzas.Pud sebazachovy je u ludi dost silny a bud rada,ze ti nieco nedovoli umriet.Tak orientuj svoje myslienky na zmysluplnejsie veci ako smrt,tej sa aj tak dockas.

modrooká

Maj už troška rozumu.Ked ináč to nepôjde daj sa liečiť.Chod za psychologom.Kamarátovi neznič život ked ho máš tak rada.Ci tebe to robí radosť ked ubližiš druhým?Ked sama sa nevieš dať do poriadku tak si pýtaj pomoc,ale to dalej nerob!!!!

beb

Ahoj, nepíšeš, koľko máš rokov. Ale to je v podstate jedno. Mala by si sa čím skôr seriózne liečiť a dať pokoj Tvojmu kamarátovi či priateľovi. Takto sa pri tebe zničí.

lavinka

prestan mu pisat rozluckove listy, ked chces zomriet, tak zomri. Alebo sa zobud, preber a rob so sebou nieco, vecna lutost ta nespasi.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ubližujem mu....Prečo? - Fórum - ZDRAVIE.sk