Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šampóny ktory je najlepsi?

jeenamu

Nenapísala si, aké máš vlasy, či jemné alebo mastné alebi riedke a to je dosť doležité. Pozri na Notino podľa toho, aký máš problém. Majú tam veľa značiek aj profesionálne prípravky, určite si vyberieš.

Bubliii

Ja mám najlepšie skúsenosti so šampónmi prírodnými, od Alverde.. síce možno tak krásne nevoňajú a nepenia, ale vidím, že nezaťažujú ani zďaleka tak vlasy ako klasika Nivea a pod.. a ani životné prostredie :) dajú sa kúpiť v DMke za rozumnú cenu, ja kupujem rodinné balenie a vydrží mi dlho.

Nellas

Ahoj. Ja možem odporučiť TIGI Bed Head Fully Loaded (kúpite na Notino) mám od TIGI už viac prípravkov na vlasy a sú naozaj super.

alexcampska

ja som velmi spokojna s medovo mliecnym samponom , a odhodlala som si vyskusat aj tuhe sampony znacka happyskin .. a prekvapila som sa lebo dost peni aj vsetko a bala som sa ze si s tym nebudem vedet umyt vlasy kedze ich mam dost dlhe ale bez problemov :) a su perfektne velmi som s nimi spokojna a su to prirodne samponny jeden tuhy sampon je vynikajuci aj na padanie vlasov to mi velmi pomohlo lebo som dlho brala hak a ked som vysadila strasne mi zacali padat a vyskusala som tento sampon a bol perfektny

LikeaPetrucci

Tak tu ti poradiť jednoznačne nemôžem lebo na tomto výbere hrá úlohu typ vlasov. Ale tak najlepšie sa poznáš sama tak si tu už nejaký vybereš :) www.notino.sk .. a ak chceš na tom ešte ušetriť tak tu máš takú menšiu zľavičku www.zlavovy-kod.sk

Ipsilon

Ja som si umýval vlasy "šampónom" zo žihľavy od babky. Neviem, kde na tú žihľavu babka chodievala, lebo moje vlasy mali potom taký podivný, kovový lesk.

karmenK

Ťažko povedať, ktorý šampón je najlepší, keď neviem aké máš vlasy. Jemné, suché, rýchlo sa mastiace, poškodené? Na každé je určený iný šampón. Ale ak máš zničené vlasy, doporučujem nejakú výživovú masku a vitamíny na vlasy

lenka_samorin

ja stále od prvého tehotenstva riešim problém s padajúcimi vlasmi a po chválach na internete som skúsila Milva šampón Quinine. Ale zatiaľ po mesiaci nevidím žiadny účinok. A vlasy sa mi navyše rýchlo mastia.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Šampóny ktory je najlepsi? - Fórum - ZDRAVIE.sk