Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šampóny ktory je najlepsi?

LikeaPetrucci

Tak tu ti poradiť jednoznačne nemôžem lebo na tomto výbere hrá úlohu typ vlasov. Ale tak najlepšie sa poznáš sama tak si tu už nejaký vybereš :) www.notino.sk .. a ak chceš na tom ešte ušetriť tak tu máš takú menšiu zľavičku www.zlavovy-kod.sk

Ipsilon

Ja som si umýval vlasy "šampónom" zo žihľavy od babky. Neviem, kde na tú žihľavu babka chodievala, lebo moje vlasy mali potom taký podivný, kovový lesk.

karmenK

Ťažko povedať, ktorý šampón je najlepší, keď neviem aké máš vlasy. Jemné, suché, rýchlo sa mastiace, poškodené? Na každé je určený iný šampón. Ale ak máš zničené vlasy, doporučujem nejakú výživovú masku a vitamíny na vlasy

lenka_samorin

ja stále od prvého tehotenstva riešim problém s padajúcimi vlasmi a po chválach na internete som skúsila Milva šampón Quinine. Ale zatiaľ po mesiaci nevidím žiadny účinok. A vlasy sa mi navyše rýchlo mastia.

vlasata

Ja si kupuje šampón aj kondicionér u mojej kaderníčky. Ak máte kaderníčku, ku ktorej chodíte pravidelne, nechajte si od nej poradiť. Pozná vaše vlasy najlepšie

dagmar12

ja vacsinu kozmetiky nakupujem cez parfums.sk, vzdycky spravim velku objednavku a mam zase zasoby na dlho :) a nemusim otravene behat po nakupnych centrach

kralovna_12

Ahoj kde prosímťa kupuješ Kerastase? Ja som ho kedysi používala a bola som spokojná, ale je tu u kaderníčky strašne predražený, takže si ho kúpim len sem-tam. :/

bee_1

Podla mna schwarzkopf BC alebo Loreal ..ja som objednavala z netu je to rychle a lacne a nemusis nikam chodit tieto dve znacky sa mi osvedcili, ale este aj revalid sampon je super .....ten je ale skor pre take uplne znicene vlasy... skus pozriet www.zlavovy-kod.sk tu ....a iba si cez tu zlavu mozes ist na stranku a lacno objednat, su tam tieto vsetky za super ceny :)

Dadkaaa.

vlasy ma kazdy uplne ine,takze je to indivudalne..... ja mam suche a farbené vlasy. použivam šampony od alassala veľmi spokojná.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Šampóny ktory je najlepsi? - Fórum - ZDRAVIE.sk