NIEKTO KTO SA VYLIECIL ZO SF????

Príspevok v téme: NIEKTO KTO SA VYLIECIL ZO SF????
___alexis___

Ja uz mam toho naozaj plne zuby!! Chodim ku psychologicke a ta mi povedala, ze si mam ist predpisat lieky ku psychiatricke. A na tych sedeniach mi rozprava co a ako a akych mala pacientov a dostali sa z toho. A ked som sa jej pytala ci sa aj zo SF da dostat odpovedala PRAVDAZE ANO!! A dnes ked som bola u psychiatricky, nebola velmi mila ku mne taka ako stroj, nebola nejaka zhovorciva a ni ludska a povedala ze ma nebude klamat a ze je to chronicka choroba, ktora sa moze hocikedy vratit...
Ja chcem pocut Vas nazor, Vasu osobnu skusenost. Je aspon jeden clovek tuna co za z toho svinstva navzdy dostal??? Ma vobec zmysel brat tie posrate lieky, pri ktorych si nebudem moct ani vypit, ani oslavit statnice, ani pit na svadbach a s kamosmi na koncertoch... ma to zmysel ked pomahaju len docasne a oblbuju??
Co mam robit.. som z toho zufala. :(((

dragonfly

jajka: ja si nemyslim, ze je to povahova crta. Praveze nieje. Je to choroba... A tym padom by sa to mohlo dat aj liecot nie,

jajka001_

radca - vyziva s tym nema nic spolocne. je to povahova crta, ta sa neda zmenit. som stale taka ista len to akceptujem a pracujem s tym. aj ked mate SF mozete normalne fungovat. neponarajte sa do zufalstva co s tym. nie je to smrtelna choroba. je to neprijemne, ale ste to vy. zmierte sa s tym a naucte sa mat radi taki aki ste. mate dost dobrych vlastnosti na to aby ste sa zbytocne trapili pocitmi, ktore su len pocitmi. zamerajte sa na pomoc inym. odvedie vas to od myslienok aki ste nanic a prinesie vam to uspechy v komunikacii. ludia vas ocenia a vam to prinesie radost a pocit zadostucinenía.
nie kazdy sa narodi ako zabavac. vlastne zabavacov je celkom dost malo nemyslite? byt zabavacom je tvrda makacka. a zvlastne je co sa dozvedáte o tych slavnych zabavacoch - ze vacsina z nich trpi depresiami a takto si to vlastne kompenzuju, je to ich spôsob boja so sebou a so svetom.
kazdy den je novy zaciatok.

radca

SF sa da vyliecit uplne. Dlhe roky sa ako pricina podozrieval lepok v strave. Ja by som doporucoval vynechat muku, m;ieko a sladkosti v jedle. Pridat B-vitaminy. Neviem, ci to bude fungovat, ale za pokus to urcite stoji.

___alexis___

AlexFizz: pocula som ze sa pribera od AD. Ty si pribrala? Lebo nechcem zazit dalsie depresie a toho ze som pribrata...

AlexFizz

No ja za lieky doplacam...hm za dve skatulky Cipralexu a jednu Lexaurinu necham v lekarni okolo 8 eur, ak si dobre pamatam. Alebp 7? Ani neviem. Ale doplacam, ano. Ak chces oslavovat, porad sa potom s lekarom, ako a ci by to slo a ako to nejako slkbit. Snad nieco vymyslite :)

___alexis___

Alexfizz: Ked ja mam onedlho statnice a potom promocie a urcite nechcem byt o jednom pohare vina a pozerat na kazdeho ako sa bavi. Aj ja sa chcem konecne po tych tazkych troch rokoch s nimi zabavit.

A este by ma zaujimalo ci platite za lieky...