ako to mam vyriesit?

Príspevok v téme: ako to mam vyriesit?
carrie

Chcem sa s vami podelit o svoj problem kedze v tomto meste sa uz ku mne nikto neozyva.Ako 19 rocna som sa vydavala.Mala som toho najkrajsieho a najlepsieho muza.Ten ma vsak zacal casom podvadzat.Je velmi pekny a bohaty zeny to vyuzivaju.Ked som si ho brala este nebol ja som ho lubila pre jeho vnutro,pre to aky bol vtedy.Stale som mu odpustala az kym sa do jednej z tych zien nezamiloval a potom ma opustil.rozviedli sme sa nechal ma samu s 2a pol rocnym synom.Cely cas do nas nezakopol prisiel ho len sem tam pozriet az kym si nenasiel novu priatelku.Ja blba som sa aj tesila ze ho zacal bravat k sebe kym som nezistila ze ho hucka proti mne.Ja mam priatela a dalsie dieta a on mu huci do hlavy ze my ho uz nelubime lebo mame dalsie atd.Moj syn ma teraz 7rokov a doslova je nim ovplyvneny postavil sa proti mne place ked ma prist od neho ku mne domov a pritom keby len vedel nejako pochopit ze jeho ocko len hra divadielko pred svojou novou laskou.Ved onho takmer styri roky nejavil zaujem.teraz mu vyvolava kazdy den.Dnes na mna vrieskal do telefonu vraj aka som matka ze sa onho nestaram.Vraj bol aj za triednou zistovat jeho prospech a ze preco som klamala ze sa dobre uci.Podotykam je to najlepsi ziak v triede je prvak a samozrejme ma aj nejake chybycky ale oproti ostatnym je to nic.Ludia so mnou nerozpravaju lebo sa ho boja je to vplyvny muz narobil mi reklamu po celom meste.Lenze moj priatel sa na tom vsetkom smeje neda na ludi sme spolu 3rok a csetko je ok presvedcil sa ze nic z toho co o mne rozhlasoval nie je pravda.Preco ma byvaly nenecha zit?Ved mi uz raz skazil zivot preco to robi nadalej?Preco do mna sprta?Prislo nanho ze chce syna a pojde aj cez mrtvoly.Je to take nespravodlive......hrozne nespravodlive.Nikdy nebudem mat pokoj?

darika

Mila Carrie.Uprimne mi ta je luto,lebo sama mam 8,5 rocneho syna,ktoreho vychovavam aj s manzelom.Ale to som nechcela.Ja nie som psycholog,ani som nic take nezazila,ale co keby ste jeden pekny den isli vsetci aj s tvojim priatelom von a snazili sa mu vyplnit program hlupostami-nahananim,obhadzovanim vankusmi(doma),proste sa zahrat aj so synom na male deti.Musite mu ukazat,ze ste nie len jeho matka,ale aj kamarat.Ze vas priatel je nielen vas partner,ale aj clovek,ktoremu moze verit.Ja kzady vecer pred spanim si zvyknem ku synovi lahnut do postele a rozpravam mu pribehy co robil,ked bol maly,hovorim mu o hviezdach,o dinosauroch,proste nieco,cim ho zaujmem.A kazdy den mu poviem,ze ho lubim.neviem ci aj toto je rada,ale skus aj take malickosti.Prajem ti vela nervov.A ludi si nevsimaj.Kazda zloba sa hovori,len kym sa neobjavi lepsia.Neboj,prejde ho to.