Menšie PPP

Príspevok v téme: Menšie PPP
Maja32

Ahoj. obcas mam mensie poruchy prijimu potravy, t.j. nejem resp. velmi malo jem taky mesiac (minuly rok sa mi to stalo 2x). Nie kvoli tomu, aby som bola stihla, ale paci sa mi mat hlad(akoze velmi neschudnem a po case sa na podnet rodiny,ze som asi vela schudla, sa vraciam do normalu). Teraz som zase mimo toho a nechapem ako som mohla vydrzat nejest. Jedine, co sa tu chcem dozvediet, ci je normalne, ze aj napriek tomu sa mi tento stav paci a castokrat tuzim znova zazit to hladovanie. Viem ,ze je to hlupe ale tuzby sa obvplyvnit nedaju.Preto sa pytam, ci sa musim obavat, ze by sa mi to niekedy mohlo vratit spat, pretoze to by som naozaj nechcela.

kyblik_

hm ved ale to je asi normalne nie? kazdy clovek (aj ten co nema PPP) tak sa lepsie citi ked nie je nafuknuty, lahsi, myslim teda :) iked to striedanie hladovania a jedenia zavana PPPckarskym principom, to uz nie je ok
majka, cize ak to nerobis teda kvoli stihlosti ci iba pocitu nenajedenia, tak ..ake by si mala pocity keby si pribrala napr 1 kg? co by to s tebou spravilo?

maja32

nie, nemam ziadne vahove vykyvy...a nie je to kvoli stihlosti... to je len uz neico popri tomu, ze ked uz jem menej citim sa taka lahucka..ale urcite to je to, preco sa mi paci nejest...

ellie

maji.. ako pise kyblik.. rozhodne by som to nepodcenovala byt tebou.. ana je svinstvo a ani nevies ako lahko tam mozes spadnut.. a inak nemas takto vahove vykyvy, ked zacnes zrazu normalne jest a potom zasa nie a zasa ano?

maja32

Neviem, asi pocit uspechu,ze to viem kontrolovat a potom aj to ze som stihla a taka lahka... ale bojim sa toho aby to nedopadlo horsie, lebo viem,ze anorexia je otrasna. Teraz as napriklad stravujem normalne, len si uvedomujem, ze tak rada by som to vratila spat a to ma desi

kyblik_

ahoj maji :) zvlastne ale urcite by som to nepodcenila
vies konkretne definovat co sa ti paci na tom hladovani? ake mas pocity pri tom? ja neviem, napr kvoli plochemu bruchu, alebo mas pocit uspechu ze vies hladovat, alebo ? vies povedat co to v tebe vyvolava?