slecny, chlapi, daaaamy, zeny, paaani.... PROSIIIIM WAAAAAAAAS

Príspevok v téme: slecny, chlapi, daaaamy, zeny, paaani.... PROSIIIIM WAAAAAAAAS
bubyna

//1,ak sa do vas chlap urobi, kupte si test a nestresujte ci ste abo nie ste tehotne. zo stresu vam ece dlhsie budu kramy meskat,, je to fakt.

///2, ak ste panny, je jasneee ze vas to prvy krat boli, a ze mozte krvacat

///3, nestaci vam mili pani 18 cm??? a hrubka 4cm??? nech sa paci.. chodte k doktorovi, ten vam s tym uz nieco spravi...

///4, vsetky mile 13tky-kludne ho pozvyte na kofolu, naozaj nic nestratite.
///5,blondynky, brunetky, ciernovlasky, risavky...aaaaano vsetky sme rovnako pekne,,

///6,ece posledne: aj male prsia aj velke prsia maju samozrejme svoje vyhody a nevyhody.. a taktiez pysky....

///7, da sa otehotniet aj s kvapociek lasky tiez znamej ako predejakulacna tekutina, alebo to co tecie vasemu kamaratovi z pipika ked sa s nim po veceroch hrajete na otecka a na mamicku

///8, ak sa vam kamarat vystrieka do ust, na brucho, do ucha etc, nie nemozete byt tehotne, spermie nemaju teleportacnu technologiu

///9, voda specialne chlorovana, ktora je standardne vo vodovodoch spermie zabija, ovsem neplati to ak sa kamarat urobi priamo do vas napr v bazene. Ak sa vsak vystrieka do vane v ktorej ste tehotne byt nemozte

///10, ak nemate 18 na potrat potrebujete suhlas zakonneho zastupcu. Potrat je spoplatneny, vychadza to na par stoviek euro

///11, kazdemu chlapovi sa paci daco ine, to sa tyka zadkov, prs, brucha, hlavy, ruk, noh, vlasov, vnutornosti, oci, zubov bla bla bla... potrebujete si akurat najst toho co bude nadrzany na vas ;-)

DAKUJEM VAM VSETKYM ZA POCHOPENIE..... ale stale dookola citat tie iste temy a stale a stale a stale.. niekedy je to horsie jak na azete :D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D WDAKA :D

djBOBO

mila severanka, a ake chyby tam ma? aj mna teda nauc gramatiku, lebo ja ich nevidim.a nevidim ani to ze by tu pisala nieco o povoleniach a o tom kto o tom moze rozhodnut.citaj lepsie.a uz skonci s tymi potratmi, lebo ta pozna cele forum.

severanka

podľa mňa štýlová téma, až na tú gramatiku zakladateľky témy, a na niektoré chybné údaje. Povolenie na potrat je potrebný do 16 rokov, od 16 o tom len lekár musí informovať rodiča, ale nie pýtať jeho súhlas...