Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

anesteza

zuzic

ahoj mery21 ja som bola v lokalke aj v celkovej pred polrokom takze mam to v zivej pamati:D vsetko je v pohodicke vobec sa nemusis bat. mne dali tabletku o polhodku zabrala trosicku sa mi tocila hlava a mala som velmi dobru naladicku /stale som sa smiala/potom pre mna prisiel osetrovatel narozpravala som mu take dost velke hluposti neskor sme sa natom dobre zabavali:D nebudes nic citit a pamatat si budes iba kusky zo zakroku.budes naslovo posluchat a dobre spolupracovat. neboj sa je to vsetko OK a pre mna to bola celkom haluz.ale dost zavisi aj od personalu. nemusis sa nicoho obavat ber to sportovo

lesslie

takzvana naladovka sa nepicha pre to aby si nic necitila...vsetko vnimas normalne, len tvoj organizmus nie je v strese natolko ako bez naladovky...

a lokalna anesteza je setrnejsie pre telo ako celkova, niej epo nej zel ako cadto po celkovej, po par minutach po zakroku odoznie, asi po pol hodine a preto by sa mali po opareacii podat nejake lieky proti bolesti

henna

Mne pichli pred operáciou do zadku náladovku, alebo take niečo a nezabrala, cítila som sa normálne a všetko som vnímala. :((

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

anesteza - Fórum - ZDRAVIE.sk