NAJ depresivne kocky!!!

asd

no hej to mu musim pripomenut....len teraz neviem ako to chce debilko spravit, kedze sa jedna o listky za 5 mesiacov - to mi akoze tu cast, kt. si hradi zamestnanec chce celu z vyplaty stiahnut naraz alebo postupne? ... ked mam zmluvu do 31.1.2007 .... no....treba mi hladat robotku :)))

steffi

asd ooooooo tak potom gratulujem konecne sa potom lady pohli len asi este musis staremu pripomenut halo starky aj zaplatit este treba:)))

seera

vybavim to, pockaj; pane Boze, daj prosim, nech to z tade co najskor odide, my sa polepsime, naozaj; uvidime ako zareaguje, ale ma nas rad, neboj

steffi

asd ty si to este stale nepovedala staremu do kerlu ved mu to dnes povedz hned ked pride lebo to bude nekonecny pribeh:)))

steffi

brunuska oki ked sa dostanes tak potom ale tesiom sa uz na odpoved lebo som ti tam polozila otazocku :)))
ked tak popisemem potom no docitas sa viac v mailiku:)))

asd

ale kde.....som neschopna....ved si mi to aj pisala hehe....ale uz sa chystam pripomenut - hej starky ...stravne su kde? - no....len este nech pride heh....poriadne som sa vcera najedla po 3 tyzdnoch ... konecne.....

brunusa

:-)))no to ano asd-ked nejes a stary ti nedava obedy-alebo uz ano???
seera-vybav nejaky zazrak !!!
lebo sa damy mailov asi nedockate...
steffi ja by som si aj precitala kebyze sa dostanem do mailovej schranky...