NAJ depresivne kocky!!!

giv

mám pleť bez vrások, iba mimické od smiechu mi vadia...ale to mi vadili aj už na základke. Inak, poznám babenky o dosť rokov mladšie ako ja a vrásky majú úžasné! ale ak pomáha na mimické (na ktoré nepomáha takmer nič -iba sa prestať usmievať:)) tak potom ju vyskúšam. 200,- nie je až tak veľa.

seera

dobre, este raz: pri nose sa mi urobila jedna vyrazka a s tou som letela ku koznej, ze akoze ju nechcem mat, cosi este hovorila o podkoznych pupencoch, tak som ju nechala tak. teraz si mastim plet iba touto mastickou, predtym umyjem mydlom z vytazkov z mrtveho mora, takze rano a vecer a plet sa mi uplne vyhladzuje

giv

u nás fúúka celý deň, aj stromy popadali, ako som písala.
ja a moja práca? dnes som tam bola prvý deň. Zoznámila som sa so všetkými kancelárs. prístrojmi a strojmi :)) a tiež som začala s mojou prácou, spracovať CR v regióne. Takže som pátrala na internete a kopírovala...má byť z toho brožúra, takže tomu musím dať hlavu aj pätu a tiež nejakú prehľadnosť. Uf!!
kolegyne sú fajn!

karco_

no u nas zatial nefuka. aspon zatial som nic nepostrehol. a bol by som radsej keby ani nefukalo. no do skoly momentalne nechodim. giv ako ty a tvoja praca?

giv

asi viem, čo mi odpovieš - overiť si to na tej stránke, ak tam bude podobná informácia, ako v tomto prípade. Keby to bola pravda, tak by o tom informovali nie len "mailoví kamaráti", že!

seera

nakoniec zistime, ze sme stare tetky na dochodku; ano giv, vrasky, mozu byt aj take vyrazne a naraz je to fuc; absolutne, len si doliecujem plet po menzese

giv

poznám ho, karco. Asi mi chcel dobre, ale ako hovorím, ja aj tak časom zabudnem, čo nemám otvárať. Časom....hneď na druhý deň to zabudnem! Ako rozpoznám, či je to opodstatnená výstraha alebo len niekto naletel?