Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NAJ depresivne kocky!!!

giv

bruni,to je mi ľúto. dám ti jednu malú radu...týka sa tých liečiteľov.aby si nebola ešte choršia.
nevadi,aj tak som tu sms nejako napísala,pospomínala a hneď včera večer mi odpísal. musím sa začať učiť a opakovať Aj.
ale nerozumiem tomuto: slend Whats up?
prelož!

brunusa

asd-ked si nevies dupnut a ziadat o to co chces a na co mas narok... komu niet rady tomu niet pomoci !!!
mna napr.teraz potesila kozmetika za 5 litrov-vianocny darcek-sama pre seba.tiez sme zili skromne-ale ked mas cosi v hlave a vies sa obracat-neplaces doma-tak ziskas sama pre seba velmi vela-viac ako potrebujes.a potom mozes rozdavat tym ktory nemaju alebo robit radost tym ktorych lubis.
mala som tvrdu skolu zivota-takze od 15 sa da povedat sa zivym sama a este niekoho.. ked niet za co treba cosi vymysliet aby bolo...

giv

no, nie je to až tak zlé, aj z toho sa dá najesť. my sme na tom boli už aj tak, že sestra musela predať morské prasiatko, aby sme mali na chleba! a raz,keď tiež nič nebolo,tak zhodou okolností našla 50 sk a rýchlo ich utekala dať rodičom, aby bolo za čo niečo kúpiť!
situácia sa už zmenila, ale aj tak sme naučení šporiť a kupovať prevažne v sekáčoch :)))
a tvoj šéfko ako dlho už mešká s výplatou??

brunusa

giv sorry ze som ti vcera neporadila ale do buducna...
napadlo ma len po nemecky alles gute- vsetko dobre- po anglicky mozes- all the best-je to sleng ale mal by rozumiet a ako sa mas- slend Whats up?
prepac ze som ti vcera neporadila- ale bola som na tom dost zle..takze v noci bol u nas poplach.dali ma dokopy ale neni to ktovieco-som velmi zvedava co mi vlastne je-lebo je to velka zahada.
inak vas zdravim vsetkych ale nemam vela sil..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

NAJ depresivne kocky!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk