NAJ depresivne kocky!!!

giv

mas oci hnedej farby? okrem toho zraneneho vyrazu,myslim. mne tiez hovoria, ze mam smutne oci, ale ked sa rozsantim :))) tak mam vraj zive a ziarive! aspon nieco. ale ved mame zelene!!!co som zabudla? ja som tu bola len chvilu a potom mi tiez net vypadaval. kto ta poliecil?? aj ja chcem takeho doktora. dnes ma moja lekarka dobre preklepla,ale chora som stale :((

brunusa

tak giv mne vsetci hovoria ze mam oci srnky-ale skor ranenej srnky.
giv prepac moja-ale doobeda som nebola doma-bola som sa dat liecit :-) a poobede mi nesiel net koli vychrici.

giv

brunca,a co tvoje zdravie? ta chrbtica? pluca a teploty? mala by si s tym nieco robit...sorry, mozno si bola u lekarky,necitam vzdy vsetko ani ine temy. bola si u lekarky? ja som tam pravidelne na jar, v zime a na jesen. vzdy s niecim. a odbery krvi su neoddelitelnou sucastou kazdeho mesiaca v mojom zivote :)))

giv

ale mail si mi mohla klepnut. to by nik nevedel,ze sa mi venujes. nevadi,tiez nemam cas na pisanie. ani tvoje maily mi nechodia, iba ten spred 2 tyzdnov mi tu strasi...vlastne uz spred troch! ma bavi citat o tvojej safalatke! ako si si hafana vychovala, takeho ho mas. nas mal dietu. papal len vecer! na to som bola prisna. mal dobru kondicku, ale kde co nasiel, tak to zozral,chudacik. som ho stale musela strazit! aj oci teliatka sa mi pacia :))) vsimla si si niekedy (niekde), bru, ake ma krasne, velke, hnede a okruhle oci teliatko alebo srnka??

brunusa

hej giv- hafo je riadna spekacka :-) ale ked on tie ocka vyvali a nedaj mu dobrotku.a behat? no to beham ja a on sa vyvali a ma ma cau- flegmos je to.z tou gulou to bolo super giv :-))) nemozem moc pisat niekto sa nastve :-) ako mas moja?

giv

gomez, aj my teba, ale zanedbavas nas, vies!!!
brunca, mala by si prestat fajcit na tvralo, moja...lebo nie len tvoje plucka, ale ako ochranca zvierat....:)))))

giv

brunca,aj tu bolo vetrisko,tiez mi nesiel net :((( aspon som sa venovala inym veciam. tvojho hafa!!!! musis mu priviazat nejaku zalarsku gulu na nozku, aby neodletel :))) skoda by ho bolo. ja som ochranca zvierat, pocuj, brunca, mala by si ho stravovat trosku dietnejsie a chodit s nim behavat!!! nechcem, aby bola z neho chora safalatka pocujes!!! u mna by mal dietku :))) nemozem sa pozerat na tucnych hafanov, puka mi srdiecko. takze sup sup do posilky vo dvojke :))) moze byt aj v trojke ;D