NAJ depresivne kocky!!!

brunusa

hej ani ja- o to viac ak je pachane na ludoch ktorych milujem.napisem ti to v maily-lebo tu nechcem-ok?ale neviem kedy- dnes mam rande :-) a zajtra sa liecim - doobeda.tak bud prosim trpezliva-ale konecne som sa poobede trosku vyspala a ked som sa zobudila- na smrt chora-total psych.vycerpana z toho vsetkeho-ale tak snazila som sa jej dat vsetku svoju energiu a silu- tak ja som sa rychlo dobila

giv

prave som si docitala susedov na novoroc.predsavzatiach. ako si sa mala ty? co ta kamoska?? moc ma to zaujima. neznasam nasilie!!

brunusa

heeej??? a s kym si v tej vani santila moja? s kamoskou ? :-))) prepac.u nas zatial pohodicka-slaby vanok-kratky rukav...a to je januar !!! priroda sa zblaznila-aj moj hafo :-))) uz si obzera nejaku obet-si mysli chudacisko ze uz je ten cas-jari :-)))

giv

ja som v tej vani doteraz santila :)))
bola som s kamoskou vonku,trosku sme prebrali posledne zazitky,co som zazila a teraz som bola na navsteve u druhej kamaratky. tak som mala krasny den. len teraz tu fúúúúúka ako na alijaske!
bru,ako skoncilo s kamaratkou?? zatial od teba nemam ziaden mailik.
ako to skoncilo na tej novorocnej super party? ;)))

brunusa

seera :-) to sa tak hovori :-) neboj nesibe mi - ak tak len obcas a to uz riadne.
giv ty prepanajana co robis v tej vani tak dlho??? :-) ved uz musis mat "čiaročky" :-)))

seera

A som este zdeptana z tohoto: mali sme stretko s byvalymi spoluziakmi, a ja im normalne vypisujem, a oni skoro nic, a ja im aj tak vypisujem... Oni si uz musia mysliet, ze mi asi sibe, vsak? No nevadi, ja im aj tak budem vypisovat; niekedy mi to pripada ako hra na macku a mys, ale ked ja sa tak strasne rada hram a vobec mi nesibe, iba troska; no tak nic, tak to si zase pomyslite...