NAJ depresivne kocky!!!

giv

gomez, diky za povzbudenie.
brunca, uz mi prisiel, uz som aj odpovedala, moja. nikdy nevyhovieme vsetkym ludom. to ani nejde. ale dolezite je, ze sme vzacni pre ludi,ktori nas lubia a cenia si nas. a potrebuju,aby sme im to iste ukazali aj my. potrebuju citit to iste z nasej strany.tak sa budem spravat...tesim sa na blavaka,a budem pred nim spokojna sama so sebou...presne tak sa teeraz citim. vyrovnana a spokojna, hoci som sama, viem,ze je to preto,lebo si zasluzim vzacneho cloveka,a ten este len pride.vazne tomu verim! zvlastne.vdaka mojej kamaratke!!!! brunca, presne takym vzacnym clovekom si ty.mozno aj ini muzi tu napisu,ze si,mozno aj gomez bude medzi nimi, alae ja ta vidim aj z toho pohladu,z ktoreho ta on nepozna.nie len ako zabavnu babenku, ale aj ako vaznu a zasadovu,cilivu a jedinecnu. takou si napriek tomu, ako vidis sama seba...lebo tvoj pohlad nie je objektivny,moja,ale hodne skresleny minulostou. neexistuje druha brunca, ty si jedina na celuckom svete, moja a vzacna preto, aka si!!! bru,kukni na mail.bezim na nakup.

gomez

ja by som do tejto vážnej témy prispel hádam len tým, že aj keby bola niejaká sieň slávy v dosraní všetkého, tak tam určite nebudete. Nič ste nedosrali. Len ste zaujali iné stanovisko než aké sa zhodovalo s vopred naplánovaným postupom. Urobili ste najlepšie čo ste urobiť mohli, a to, že ste sa rozhodli podľa seba. Niektorí to neurobia, lebo nemajú odvahu a potom im pretečie život medzi prstami a keď sa obzrú, vidia len trápenie. A to je zbabelosť. K situácií sa treba postaviť čelom, či už je dobrá alebo zlá. Ale to dokáže len silný človek.

giv

brunca,tak prisiel moj postar alebo nie? lebo od teba stale nic. napisala som ti tam moc, aj to,co si myslim,ze sa stalo a preco sa to asi stalo. ale to su len moje fantazijne dalekosiahle odhady,ktore mi nemusis potvrdit, ale mozno potvrdis.
bru, pamatas sa na tu nestastnu,ktorej sa neozval kamarat z netu?a zufala si? ;)) tak sa ozval,ak o tom nemas infosku, ale len par vetami a odvtedy nic.uz viac ako 2 tyzdne.je to preto,lebo hodil net bokom,zrejme sa mu rozvija vztah a vypisovanie tu by mu odvadzalo pozornost. tak to chapem ja. tak to urobim aj ja...aj teraz som myslou casto nesustredena na realitu,lebo riesim to,co sa odohrava tu,medzi imaginarnymi ludmi. clovek musi mat hranice...ja urcite :)) zanedbavala som aj moje studia,aj priatelov,tych skutocnych. je dobre si pisat so sestrou z netu :))) a zaroven nezavalit sa este dalsimi problemami. pamatas,co si mi kedysi hovorila! beriem si to k srdcu, brunuska. s tebou si budem pisat vzdy a nech uz je situacia akakolvek pozit alebo negat v nasich zivotoch! tesim na tvoj mail!!!

giv

moj vztah by ohrozovalo vela veci...vlastne ja sama by som ho najviac ohrozovala, ked to este skonkretizujem, tak moj postoj k sebe samej by ho ohrozoval a nicil najviac.
:))) ale uz sa to mení. nie som o nic horsia ako ini ludia. keby som vazne bola najhorsia, tak by si to vsimli aj ostatni ludia, a uz by som to mala potvrdene aspon tym,ze by som sa dostala do Gvinesovej knihy, a tam zatial nie som :)))
Takze ak ma nebude chciet taku dobru a jedinecnu aka som, potom nech sa porozhliadne inde.Mne taky clovek nebude chybat. Zatial mam cas na to,aby som popracovala na sebe :)))

giv

janosik,tak prajem vela ..nechcem pisat stastia,lebo vo vztahu zalezi viac na spolocnych hodnotach, vlastnostiach a osobnosti.na prisposobivosti a tolerantnosti, a hlavne na laske...takze uspesne riesenie,aby ste boli obaja spokojni a stastni.
inak,ja,keby ze mam vztah,tak urcite koncim s netom. myslim,ze moj vztah by to ohrozovalo.urcite by som tu nemohla vypisovat len tak konickovo.pisala by som iba ked by som potrebovala nieco poriesit...lebo dokazem byt zavislak,takze neriskovala by som.a on by musel v tomto tiez urobit upravy,ale hlavne ja,lebo ak to bude ten XY,tak na net chodi len v nevyhnutnych pripadoch.
...toto bola len okrajova poznamka :)) zamyslenie sa...